Příspěvky uživatele - 12.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Seřízeni motoru Briggs/Stratton Intek, 19.1.2010
Děkuji za radu. Nevíte prosím ještě, proč mi kultík špatně startuje? Z 90% musím zapínat sytič a není rozdíl, zdali je motor teplý nebo studený. V servisu mi nic neporadili. Prý, abych ho k nim dovezl a oni se na to podívají. Moc se mi nechce.... celý příspěvek >
Seřízeni motoru Briggs/Stratton Intek, 18.1.2010
Dobrý den.Přestalo mi fugovat čidlo na kontrolu hladiny oleje v motoru.Vymontoval jsem tedy zátku s kontaktem a zjistil, že gumová krytka kabelu od čidla je celá rozleptaná a její části jsou v olejové náplni motoru.Vypustil jsem olej a demontoval... celý příspěvek >
Jak na žáby ve skalce, 2.9.2009
Chtěl bych se zeptat jak se zbavit žab ve skalce. Jsou to zřejmě ropuchy(hnědé s bradavicemi). Přivezli jsme je asi s hlínou při zakládání skalky a neskutečně se rozmnožili. Všude je vyhrabaná hlína a veliké díry i ve spárách kamenné dlažby.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika