Příspěvky uživatele - 160.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Komáři, 31.8.2009
Dobrý den, ano mám zkušenost - konkrétně s "plašičem" na tužkové baterie. Nerad bych tu rozpoutal "flame" ale myslím, že to docela funguje. Jsou do toho ale třeba vždy silné baterie o napětí 1,5 Voltu. Vydává to takový pískavý zvuk, na který si lze... celý příspěvek >
Určení květin podle foto, 31.8.2009
Dobrý den, děkuji za superrychlou odpověď. Vy se nějak květinami zabýváte, že to víte "z hlavy"? Květiny mi vyrostly na zahrádce samy od sebe a tak mám radost, že to nejsou plevele - to si je tam tedy nechám, ale ten kostival je prý karcinogenní... celý příspěvek >
Určení květin podle foto, 30.8.2009
Dobrý den, potřeboval bych pomoci s určením květin, které mi "samy od sebe" začaly růst na zahrádce. Pokud některou z nich poznáte(odkazy níže), podělte se prosím o její jméno, případně charakteristiku. Ty "listy" jsem snad neviděl ani kvést.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika