Příspěvky uživatele - 166.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vadí Révě vinné nějaké jiné rostliny v blízkosti?, 2.6.2010
Prosím o radu, či révě vinné vadí v blízkosti cca 15-20m.  živý plot z tůjí atp. Děkuji za radu. M.C.
Co s touto Yukou?, 20.3.2010 Obsahuje fotku
Ahoj mám problém s yukou od spodu mi žloutnou azasychají listy a asi do pulky jsou konce listu zaschlé.Děkuji Katka.
Žloutnutí listu ibišku, 20.3.2010
Moc dekuji za radu. Katka
Žloutnutí listu ibišku, 19.3.2010
Dobry den mam pokojovy ibišek a žloutnou mi listy i trochu zasychají.Nevím jestli neni málo zalitý nebo jak hodně se mají přes zimu zalévat.Dekuji Katka.
Stříbrný smrk, 29.8.2009
Dobrý den, nám břečťan totálně udusil krásný fialový šeřík na zahradě v Praze na Žižkově.
Sekačka Al-Ko 6000 BR - reálné zkušenosti?, 31.1.2009
mám tuto sekačku od roku 2002, je to neskutečně silná mašina a v pohohdě seká i vysokou trávu, necpe se. jediný problém je v tom, že když naplníte koš tak je řádně těžkej :o)
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 20.12.2008
je vidět pane že nemáte moc přehled a hodnotíte příliš zbrkle, zrovna na Černém mostě je prodejna zahradní techniky, kde mají zároveň i servis a s přístupem v MTF se to nedá srovnat, nakupujuji u nich již cca 8 let a pokaždé mi vyšli maximálně... celý příspěvek >
Rider Stiga nebo Husqvarna?, 7.12.2008
u Bivoje je 25hp Kohler, u Powera je 20 Hp Intec, u pár kousků tam byl opravdu Vanguard 20 Hp
Carovenik smrku, 20.4.2008
Čarověníkům taky fandím, dnes jsem zrovna rouboval.Ale úspěch moc nečekám.
Sekačky Alko Comfort 520 - jaký motor, 4.8.2007
sehnat jde už jen s Briggsem, s Hondou jí nikde nemaj....
Zahradní traktor CubCadet, 30.6.2007
My měli CC na stadionu, sekala se i plocha i okolí, byl to děsnej nezmar, bohužel nám ho ukradli a teď máme od klubu nějakou husqarnu, pořád se sere, proti CC je to takový chrastítko...myslím že do roka je po ní a budeme zase orodovat za CC asi tu... celý příspěvek >
vinná réva, 8.5.2007
Jaký druh vin. révy je vhodný na zahradu rodinného domu (na zástěnu)? Délka zástěny je asi 4-5 metru výška je asi 135-145 cm.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika