Příspěvky uživatele - 114.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký levný křovinořez?, 31.5.2010
Co takhle kosa? Za 6-7 tisíc budete mít několik kvalitních kos (nemyslím čínské šmejdy), budete mít výbrný tělocvik na čerstvém vzduchu, při práci klid a pohodu, žádný řev motoru ani spaliny, porostu to svědčí, a když se to naučíte, budete to mít... celý příspěvek >
Množení skalníku, 26.5.2010
Větvičky skalníku, které se dotýkají země, vypouštějí samy nové kořínky. Můžete prohlédnout "mateční" rostlinu, jestli se tímto způsobem už sama nerozrůstá, a prostě odstřihnout a jinde zasadt zakořeněné výhony. Já jsem potřebovala... celý příspěvek >
Rozkvetlý Krvokvět, 25.5.2010 Obsahuje fotku
Bílý krvokvět máme přes dvacet let. Pravidelně kvete teprve od té doby, co je mezi okny, kde je v zimě tak 10 stupňů a v létě sluníčko a hodně teplo. Je to krásná a nenáročná kytka. Hnojím jen když si vzpomenu (tedy velmi málo), přesazuji tak jednou... celý příspěvek >
Růže - zčervenaly listy, nekvete, 23.5.2010
Taky jsem dnes stříkala, některé růže měly konce úplně obaleé mšicemi :-( S červenými novými výhony jsem se před pár dny taky trápila. Jedna mladá popínavka má lesklé, vínově červené listy. Je to mladá rostlina, na svém stanovišti je druhý rok,... celý příspěvek >
Zimolez nekvete, 23.5.2010
Mám třetím rokem popínavý zimolez "Lonicera periclymenum "Serotina", jihovýchodní stanoviště, chráněné před větrem. Popíná kamennou zeď, na které je opěrný dřevěný rošt. Rozrostl se krásně, ale zatím ani památky po květu. Poradí... celý příspěvek >
Dýně hokaido?, 14.5.2010
já jsem loni koupila sazeničku hokaido na tržnici. Šoupla jsem ji na kompost a tím veškerá starost skončila. dýně rostla a rostla, porostla celý kompost, porůstala trávu, okolní keře, a plodila jako o závod. Něco jsem rozdala, některé malé použila... celý příspěvek >
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 12.5.2010
Vy asi nevíte, co je to bršlice na zahradě, že? My jsme koupili zanedbanou zahradu, plnou bršlice, bodláků a jiných potvor, a bojujememe s tím už tři roky. Takže: bršlice je invazivní, běžnými prostředky nezničitelná. První dva roky jsme ji kosili,... celý příspěvek >
Jak Vám přezimovala levandule?, 19.4.2010
Ze tří levandulí mi přežily dvě. Ta třetí je suchá jako troud, Než ji zlikviduji, ještě čekám, jestli náhodou neobrazí odspodu,. Taky je na místě, kde se dlouho držel sníh.
Cesmína a opadávání listů, 18.4.2010
Na mě to první foto působí, jako by rostlina byla namrzlá. Letošní tuhá zima jí mohla dát zabrat. Jak ji máte umístěnou?
Phalenopsis mini - přežije?, 9.3.2010
Stačí jen tu špatnou část, ale až do zdravého. Ránu pak zasypat. O skořici jsem jako desinfekci neslyšela, možná to funguje, nevím :-)
Z čeho živý plot?, 2.3.2010
Hlohyně je bezva, dá se stříhat na výšku podle potřeby - znám z ní třeba plot vysoký cca 70 cm, ale i ty požadované dva metry.  Vcelku rychle roste, má pěkné bobule (barva podle druhu). Dá se řízkovat a tak levně množit...
Omrzlá Phalaenopsis, 22.2.2010
Jen malý dodatek - a vydržte, může to trvat dlouho, než se rostlina vzpamatuje. Já jsem předloni nechala phalaneopsisy přes léto venku (dělali jsme doma nějaké stavební úpravy a nebylo kam je umístit). Jednomu z nich uhnilo "srdíčko"... celý příspěvek >
Narcisy, 11.2.2010
Kvetoucí narcisy v květináči jsou obvykle nějaké středomořské odrůdy, co v našich podmínkách venku zmrznou. Mě bylo líto je vyhazovat. Tak cibulky po odkvětu nechám zatáhnout, pak nechám květináč zaschnout, cibulky vyberu a uložím v papírovém... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 22.1.2010
Vivat Chemický Alí! Souhlasím všemi deseti!!! A se mnou naši čtyři psi, nezjištěné množství koček z okolí, divoká zvířena všeho druhu na zahradě a nakonec, ač ne nejposledněji, i můj manžel :-)))
Wollemia nobilis - zkušenosti s pěstováním, 19.1.2010
Wolemie je klasická ukázka toho, jak se dá komerčně zneužít tzv.ochrana přírody...   Hezky a pravdivě řečeno! Jinak k přezimování - před několika lety jsem viděla mladou wolémii zasazenou volně v parku v chorvatském Zadaru. No volně - abych... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika