Příspěvky uživatele - 9.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co proti hnilobě jablek na stromě a uskladněných, 28.8.2009
Dobrý den, letos je pochopitelně pozdě, ale prosím o radu pro další sezóny. Již několik let se mi daří vypěstovat celkem obstojnou úrodu jablek (rubín, spartan, idaret..). Trochu bojuji také se strupovitostí, ale je to "v normě". Bohužel... celý příspěvek >
Vzorky napadanych plodu - diagnoza?, 27.7.2009
Dobrý den, tak letos vypadá moje úroda hodně podobně jako na obrázcích - strupovitost - i přes postřiky a hořkou pihovitost taky zaznamenávám. Prosím o radu - je možné při "vápnění" půdy použít normální hašené vápno (čerťák ze stavebnin)?... celý příspěvek >
Piliny pod jahody, 25.6.2009
je sice pozdě - ale myslím, že piliny by mohly pomoci, my je používáme i pod česnek - jinak jahoda miluje kysselou půdu a piliny ji do jisté míry okyselují.
Strupovitost - je pozdě na postřik?, 23.6.2009
udělám "průzkum" o víkendu a napíšu přesně, jinak děkuji
Letní řez jabloní, 23.6.2009
Dobrý den - prosím o radu jak na letní řez jabloní. Mám na zahradě starší sromy, zákrsky. na jaře pravidelně prořezáváme. Letos jsem nestříhala rubíny (bylo to jednak z časových důvodů, jednak proto, abych náhodou neostříhala úrodu. Koruny jsou hodně... celý příspěvek >
Strupovitost - je pozdě na postřik?, 23.6.2009
Děkuji všem za názory a rady - nevím jestli je Discus kontaktní nebo jaký postřik - musím si to na něm pořádně přeíst, pokud nebude pršet, zkusím ještě o víkendu postříkat. Prý by to mělo být i proti padlí - mám pocit se taky sema tam na stromech... celý příspěvek >
Strupovitost - je pozdě na postřik?, 19.6.2009
Dobrý den, mám na zahradě starší stromy - zákrsky - jsou napadené strupovitostí, začala jsem s ní "bojovat" až vloni na podzim - tj. shrabávání listí, shnilých plodů, na jaře průřez. Protože máme zahradu daleko, nemám možnost stříkat v... celý příspěvek >
Nemoc jabloně? Prosím o radu, 19.6.2009
dobrý den, mám naprosto stejný problém, s tím rozdílem, že jsem Rubinolu zasadila vloni na podzim spolu s ostatními stromky (ty ostatní jsou bez problémů). Krásně se chytla, na jaře vyrašily lístečka a te´d jakoby někod ulámal skoro všechny... celý příspěvek >
Prasklinky na Rubínu, 11.6.2009
Dobrý den, bohuže neumím odpovědět na Váš dotaz, ale asi bych souhlasila s uvedenými odpově´dmi. Ozývám se kvůli jijé věci, a to, že píšete, že jste zlikvidovali hryzce- hraboše. Mooooc prosím, napište mi, jak se Vám to podařilo. Máme s těmi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika