Příspěvky uživatele - 192.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Větrné čerpadlo, 21.12.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den! Je důležité sladit velikost pístového čerpadla s velikostí průměru vrtule, počtu lopatek, sací hloubkou a převodem mezi vrtulí a čerpadlem a i zdvihem čerpadl a rovněž převládající rychlostí větru. Pro vrtuli o průměru cca 1.8 m sací... celý příspěvek >
Zahradní sprcha, 30.6.2010
Je to jednoduché, použil jsem přivařovací koleno s vnitřním a nátrubek s vnějším 1/2" závitem a ty jsem sešrouboval přes silnější gumové těsnění do KG trubky. Trubku s kolenem s vnitřním závitem jsem použil do vnitřku KG trubky, je tak... celý příspěvek >
Zahradní sprcha, 29.6.2010
Ano, podívejte se na sekci "větrné čerpadlo"
Zahradní sprcha, 29.6.2010 Obsahuje fotku
Vyrobil jsem si zahradní sprchu z odpadní umělohmotní trubky KG o průměru 120 mm. Oba konce jsou zalepené koupenými víčky a lepidlem na novodur po odstranění původního gumového těsnění a omotáním konopím. Přívod studené vody prochází středem... celý příspěvek >
Větrné čerpadlo, 29.6.2010 Obsahuje fotku
U prvního čerpadla mám použitou pásovou brzdu z vrátku PV3S. Ta fungovala, tak jak popisuji výše. Byla ovládána kormidlem a pomocí bowdenu.  Mělo to však své nevýhody při velkých nárazech velmi silného větru docházelo k "mrskání kormidla" a tím... celý příspěvek >
Větrné čerpadlo, 15.1.2010 Obsahuje fotku
Z čeho je převodovka to nevím, je to obyčejná čelní převodovka zakoupená v Kovošrotě. Čerpadlo se rozebíhá při mírném větru. Na jeden zdvih dává 0.41 l vody. Při běžném větru jsou otáčky vrtule cca 60 1/min. Za hodinu je to 800 zdvihů, což dává cca... celý příspěvek >
Větrné čerpadlo, 31.8.2009 Obsahuje fotku
Přidávám fotografii
Větrné čerpadlo, 27.8.2009
Postavil jsem si větrné čerpadlo o průměru vrtule 2 m a s12 lopatkami o délce 50 cm a šířce cca 30 cm. Lopatky jsou mírně prohnuté a skloněné pod úhlem cca 10 stupňů. Použil jem převodovku kterou jsem měl doma o převodu 1:4,5 na kterou jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika