Příspěvky uživatele - 1.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svilušky x červci?, 23.1.2012
Dobrý den, vynikajících výsledků dosáhnete zálovkou přípravkem Actara (0,4gr/1l) - viz. zde. Máte někdo zkušenost s míšením přípravku Actara s Vetrimec anebo Nissorun v jednom postřiku?? Díky.
Slimáci a kachny, 8.7.2011
Jsem moc ráda že jsem našla spřízněnou duši. Máme rovněž zahradu cca 25 aru a už jsem vzdávala zahrádkaření. Chemii nemám v lásce, dávám přednost "motykazonu" a slimáci mi to totálně nabourali. Letos jsem si proplétaným dřevěným plůtkem... celý příspěvek >
Slimáci a kachny, 6.7.2011
Jsem rovněž pro biologický boj a proto jsem letos vsadila na kachny. Jsou to tzv. čínky, jejich přesný původ neznám. Kachňata od stáří 5 týdnů slimáky přímo vyžadují, chodí za mnou jak psi. Prostor který obývají je naprosto "odslimákovaný".... celý příspěvek >
Pseudolarix amabilis, 31.12.2010
Exemplár v Žampachu jsem viděl, moc pěkný, stejně jako celé arboretum, lze je opravdu doporučit k návštěvě. Chtěl bych se zeptat, kde přesně ve Stromovce pamodříny jsou. Nalezl jsem lokalizaci na florius.cz, ale nějak jsem v terénu neuspěl. Lze... celý příspěvek >
Solarni odpuzovac krtku, 28.7.2010
My máme ty obyčejné solární z TV shopu. Ze začátku jsme si taky mysleli, že si z nás dělají krtci legraci , když se krtiny množily právě u těch odpuzovačů, ale pak, po několika týdnech jsme začali nacházet na zahradě obden jednu mrtvolku... celý příspěvek >
Rakytník - jak rozpoznat, 2.9.2009
Dobrý den, jsem z Prahy a nutně bych potřebovala pár větviček rakytníku jako podporu léčby svého chovu králíků. Můžete mi někdo napsat nějakou lokalitu výskytu? Děkuji corvus.monedula@seznam.cz
Kdy zastřihávat broskvoně, 26.8.2009
Mám mladé stromky broskvoní, a nejsen odborník na jejich pěstování, pouze jsem chtěl vyzkoušet jestli v okolí Chebu nm. 455m vůbec je šance, aby plodily.  Mám dva stromky a jak jsem byl ujištěn při jejich koupi mělo by se jednat o stejnou... celý příspěvek >
Copak je to za odrůdu, 9.3.2009
Tož to levé vypadá jak Vavřineček a i to druhé je červené, vlastně modré.
rybník, 31.1.2008
Dobrý den, táké máme u lesa rybníček. Budovali jsme ho pomalu, ale dnes tam máme kapry a chodíme rybařit. Váš problém dobře znám. Pokud byla malá hloubka vody v rybníce, tak se vodním rostlinám dařilo tak dobře, že voda nebyla skoro vidět. Tak děda... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 29.8.2007
Chtel bych se zeptat ohledne pouziti SAVA proti krtkum. Prave jsme vyseli travnik a na zahrade mame kazdy den asi 3 krtince! Myslite, ze je dobry napad nalit SAVO v teto dobe, kdy zakladame travnik? Roste Vam v miste kde jste nalili SAVO trava?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika