Příspěvky uživatele - 18.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hobby pila Stihl nebo Dolmar, 11.9.2016
Já mám už několik let PS 420-tku, mohu jen doporučit. Nedávno jsem řezal chvíli s kamarádovou Stihlkou, připadala mi proti Dolmarce o dost těžší a celkově mi moc nepadla do ruky, ale to je jen můj subjektivní názor.
Co je to za rostlinu, 15.5.2016
Bohužel listy rostlin požírá, ale děkuji za identifikaci.
Co je to za rostlinu, 15.5.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda nwvíte co je toto za rostlinu a zda není jedovatá pro plazy? Chtěl bych jí použít do terárka k chamaleonovi.
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 2.1.2016
Taky blahopřeju k výběru. Já osobně jsem servis ještě nepotřeboval, a to topím jenom dřevem.
Výběr motorové pily, 29.12.2015
Já mám 420 a nemůžu si stěžovat, doporučuji. Řežu průměry 20-45 cm.
Rajčata pro sezónu 2015, 27.9.2015
Dovoluji si připojit své zkušenosti s některými odrůdami rajčat, která jsem letos zasadila. Na webu dobrasemena jsem zakoupila Tomatoberry Garden a Sweet Aperitif, musím potvrdit, že lepší rajčata jsem nikdy nejedla, už to tu někdo psal, že ¨TBG jsou... celý příspěvek >
Kroucení listů a světle zelené skvrny na listech rajčat, 24.5.2015 Obsahuje fotku
Další foto...
Kroucení listů a světle zelené skvrny na listech rajčat, 24.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, je to asi týden co jsem dal rajčata ven. Ale listy se zkoutily dolů a na některých listech začínájí skvrny, jasně ohraničené, viz foto. Nemůže to být větším množstvím živin? Dal jsem obyčejnou hlínu 1:1 s kompostem z králičího a slepičího... celý příspěvek >
Vari Pony, 28.4.2015
Děkuji za odpověd moc jste mi pomohl. Mám jeětě jeden dotaz šlo by předělat tento motor na převodovku DSK 317? 
Vari Pony, 25.4.2015 Obsahuje fotku
Zdravím potřebuji poradit, dostal sem darem VARI PONY ale neblo mi ktomu nic řečeno jelikž dotyčný to měl taky jako dar. Mám pár otázek :D 1. Na štítku je napsáno VARI PONY II ale když hledám na netu tenhle   model tak mi nevyjede žadný... celý příspěvek >
Dolmar nebo Hitachi, 31.12.2013
Mám už dva roky Dolmarku 420 PS a jsem s ní maximálně spokojený, topím jen dřívím, takže už něco pořezala, bez sebemenších problémů. Předtím jsem měl HQ a už bych neměnil.
Neznámá stará odrůda jabloně, 17.9.2013
Řekl bych že se bude jednat o odrůdu Lebelovo. Pro tu je typický obří, pilovitý a tmavý list, stejně jako výrazné zmastění. Trochu mě jen mate ta stopka, lebelovo má stopku tlustou a krátkou. O Grávštýnu by asi nikdo neřekl že to je jblko do štrůdlů,... celý příspěvek >
Vhodná odrůda nad 500 mnm, 11.9.2013
Dobrý den, ráda bych si na jižní stranu domu vysadila pár rostlin vinné révy.Bydlíme celkem vysoko, kolem 500 mnm (Střední Čechy, Benešovsko). Můžete mi doporučit vhodnou odrůdu?  Je dobré připravit místo pro výsadbu už na podzim? Díky... celý příspěvek >
Husqvarna 40, 31.8.2013
Zdravim mam mensi problem, pretrhla se mi horni rukojet a nemuzu nikde najit adekvatni nahradu, original husqvarnu uz asi nesezenu, ale nevedel mi nekdo o necem co by na HQ 40 pasovalo? Predem diky za odpoved
Mtd 48 Bubnová sekačka, 12.7.2013
Z výroby bylo špatně nandané těsnění mezi blokem motoru. Po smontování sekačky jdou stále vysoké otáčky a nefunguje regulace. Je tam delaná regulace pomocí otáček od klikovky přes ozubený kolo a při vyšších otáčkách se vysune čep a čep... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika