Příspěvky uživatele - 2.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy prořezat mladou višeň?, 23.3.2010
Mám na zahradě sladkovišeň, nevím jakou odrůdu. Prohlížel jsem jí a má větve s květy a větve bez květů, hodně. Netuším jestli mám ty hluché vystříhat, nebo jestli budou rodit příští rok. O řezu višní jsem nic nenašel. Dík za radu. Jarda Hrdina
Dýně hokkaido, 24.8.2009
Také hledám odpověď jak pěstovat dýni Hokaidó. Na rostlině mám pouze jeden plod a mnoho samičích květů, samčí ale vykvetly moc brzy, před samičími. Nebylo tedy žádné opylování a tudíž žádné plody.  Poraďte jak pěstovat a je-li možné použít... celý příspěvek >
Myrobalan jako podnoz, 23.3.2009
Mam 8ks merunek na MY v těžké půdě.Zdravotní stav stromků je velice dobrý.Stromky každý rok trochu povápnim.Na těchto stromkách se mrtvice, šarka ani kleotok nevyskytuje. Nadmořska výska je 430m/n.m.
Pěstování meruněk v nadmořské výšce 600 m, 23.3.2009
Kdyz ti merunka namrzne v dobe kvetu tak nic nesklidíš jako jiní pěstitele.Pamatuj ze merunka potrebuje vápnit a strikat do kvetu v dobe kvetení.Kdyz ti dobre odkvete tak budes mit merunky jako jinde.Strikat BAYCOREM.
hnojení broskvoní, 23.3.2009
Pod stromy peckovin hazim zelezne piliny nejlepe od strojní pily.Podle stareho ovocnare je to velice uzitecné.Onufri.
Mandloň jako podnož, 23.3.2009
Mandlon jako podnoz je nekterych pripadech zofalství.Vetsinou ma stromek velmi slabý kmínek a roste pomalu.Olaf.
Odrůdy odolnější proti kadeřavosti, 23.3.2009
Proti kaderavosti stříkam hypermanganem.Není nic lepšího. Onufrí.
Jak vypěstovat broskvoň, 14.3.2009
Ocka pro jarní ockovaní beru v breznu ze stromu na strom. Bedap
Mandloň jako podnož, 9.3.2009
Pěstuji broskve v jílovité a kyselé kamenité půdě také v 340 m.Broskve jsem si ockoval na semenace z broskvi.Mam na nich naockovaný Redhaven.Stromy rostou velmi dobře netrpí kleotokem mají velikou korunu.Mam jednu broskev na mandloni a je slaba a... celý příspěvek >
Stříhání jednoduše - broskev, 9.3.2009
Není treba dělat vědu ze stríhaní broskvoní, broskvone rostou jako vrba.Casem se to naucime a kdyz je zprvu spatne stríhame tak se nic nestane, nemusíme je protrhavat.Stací udrzovat neprilis vysoky strom s kotlovitou korunou, vsechny kosterní vetve... celý příspěvek >
broskvoň z pecky, 6.3.2009
To ze klíci pecky z pozdních odrud broskvi je mozna pravda ale ne vždy.Nekdy pecky neklící ani opatrně vyluštěné a predem zchlazené zasazené do písku, pililn atd, ulozené v teplé místnosti.To ze kupříkladu neklící pecky Redhavenu(mě) je jasné protože... celý příspěvek >
hnojení broskvoní, 5.3.2009
K brosvim nekdo dává draselnou súl a jiný davá močovinu.Prosím o radu co je lepsí. Dekuji Stanislaw.
hnojení broskvoní, 5.3.2009
Lidska moč není prilis vhodna na hnojení-obsahuje kuchynskou sul, rostlinstvu přilis neprospíva. Beda a spol.
Broskev na myrobalánu, 28.2.2009
Pratelé vite nekdo co je to myrobalan nebo se jen domníváte ze mate myrobalan. Myrobalan=spendik. Nebo ne. Jaky je v tom rozdíl.Ma myrobalan svetlejsí kuru.Nebo ma cca 3cm vyhony jako trní.Jestli ma kulaté nebo podlouhle plody-kysele.Je to zluty... celý příspěvek >
hnojení broskvoní, 28.2.2009
Komu smrdí moč at nic nepestuje Vas Pepa
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika