Příspěvky uživatele - 250.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Měděnka, 12.11.2007
Známý po vypálení natře vnitřek kotle vapenným mlékem (hodně naředěné vápno), vápno nechá protéct i chladičem, nechá uschnout a uloží. Vápno zabraňuje oxydaci – vzniku měděnky. Po roce začíná tím, že do 100l kotle dá 2l octa a nechá vařit až... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 12.11.2007
Kalifornské žížaly si před 10 lety pořídil známý v "letecké společnosti" za 20000Kč, za vybavení -prkna, betonové dno,.. dal dalších 10000Kč a čekal až se mu namnoží, prodá je a zbohatne. Bohužel pro něj, se "letadlo" zadrhlo a on byl rád, když... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 12.11.2007
Žížaly jsou proti našim menší, délka 5-7cm a víc červené než naše.
destilační přístroj, 1.11.2007
Nedokážu si dost dobře představit, jak by vnitřní nádoba odolala tlaku několik atmosfér, který by tam vznikal (120°C...2atm, 130°C...2,7atm), venkovní ano, pokud by neměla rovné dno, ale kulové. Rozdíl teplot mezi médiem a tím, co pálíme musí být co... celý příspěvek >
destilační přístroj, 13.3.2007
S tou měděnkou ve slivovici na Moravě to není až tak moc žhavé. Měděnka vzniká oxidací mědi a potřebuje ke vzniku určitý čas a pokud jí toho času nevěnujeme moc, tak určitě nevznikne.....Na začátku pálení stačí nechat proletět systémem bez chlazení... celý příspěvek >
destilační přístroj, 7.3.2007
To, co je na obrázku (případně i na obrázku v annonci) může podle mě fungovat tak pro laboratorní přepalování 10l lutru při ohřívání tak max. výkonem 2kW(el. vařič), ale ne pro 100l kotel a výkon 5-15kW, tam by ty skleněné kuličky musely být něčím... celý příspěvek >
destilační přístroj, 5.3.2007
Může mně někdo napsat, jak vypadá ten deflegmátor (případně, kde by se dal pořídit) , o kterém se píše v několika příspěvcích? Já jsem ještě ze staré školy (kotel - chladič) a nikde jsem toto zařízení neviděl.... Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika