Příspěvky uživatele - 174.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci? Vím jak na ně, 10.8.2009
Podobného pána taky znám . Pořád má se zahradou nějaké starosti. Sotva vyházel ropuchy, nastěhovali se mu tam slimáci... Hanča
Slimáci? Vím jak na ně, 10.8.2009
Opravdu je ježek výkonný slimákožrout?  Na ty vzrostlé exempláře už nejspíš nestačí, a že jich tu je! Tak uvidím příští rok, letos se ježek nastěhoval, až když už byli velcí, třeba si s mladými poradí líp. Hanča
Co vydrží dlouho ve váze?, 10.8.2009
Uvidíme. Třeba poradí někdo jiný. Ty kytky, které jsem tu vypsala, vydrží týden v pohodě. Když přijdu s novou kytkou, ta stará nestraší, není uschlá ani opadaná, jen úplně zblízka je na ní vidět, že další týden už by nezvládla. Takže řešení to má a... celý příspěvek >
Slimáci? Vím jak na ně, 10.8.2009
To vypadá, že by to nemuselo být až tak jedovaté. Nebo ano? Bojím se použít nějakou chemii, abych si na zahradě nezlikvidovala pomocníky, mám tu ježka i ropuchy. Hanča
Co vydrží dlouho ve váze?, 10.8.2009
Dobrý den, prosím o radu, které kytky (nebo kvetoucí keře, větvičky stromů) vydrží hezké celý týden ve váze na hřbitově. Je to na sluníčku a deska i pomník jsou skoro černé, ale voda ve váze za ten týden naštěstí nevyschne. Nemám ráda umělé kytky. Z... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 31.7.2009
Kamčatské borůvky, kanadské borůvky, ostružiny, jostu, muchovník.
Pěstování černého kořene, 31.7.2009
Něco mezi mrkví a petrželí? To bych tipovala spíš na pastinák.
Mulčování s použitím kartonu, 28.7.2009
Pokud to lino, které dáváte, není přírodní, pak jedny z nejhorších neodbouratelných sajrajtů jsou právě v PVC...
Cuketa - uhnívání, 8.7.2009
Mohla bych poprosit o nějaký cuketový receptík na těstoviny? Nebo už tu někde je napsaný? Díky! Hanča
Cuketa, 8.7.2009
Ne, to jsou normální listy, všechno je v pořádku. Hanča
Měsíčková tinktura, 5.7.2009
Měsíčková tinktura je homeopatická záležitost, můžu vám sem sice opsat postup z knihy, ale poradit neumím, sama jsem ji nikdy nedělala a výroba homeopatik určitou zkušenost vyžaduje. Můžete ale zadat odkaz měsíčková tinktura do vyhledávače a Google... celý příspěvek >
Jaké rostlinky do jezírka, 1.7.2009
To je fajn rada, to si dejte. Třeba fialový Iris sibirica, kosatec sibiřský. Chráněný. Hanča
O jakou rostlinu se jedná?, 30.6.2009
Zběhovec plazivý, Ajuga reptans. Hanča
Co je to za rostlinku?, 29.6.2009
Je to zběhovec plazivý (Ajuga reptans). Na skalce se pěstuje, ale rozrůstá se opravdu hodně. Já ji mám v trávníku, taky spolu se škornicí i s bohyškami, a s dalšími nenáročnými kytkami, a snášejí se docela dobře. Hanča
Tovární malotraktor na silnici, 25.6.2009
to neni o toleranci policie o nejakem pojisteni o nejake rychlosti o poctu kol atd to je o to   ze jsou zakonem dane podminky provozu na pozemni komunikaci v pripade nehody a mozna ne z viny ridice tho neschaleneho udelatka to opravdu ten... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika