Příspěvky uživatele - 142.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 14.9.2011
Predpokladam, ze k Bedovi profici nakupovat profesionalni veci nechodi a pokud ano - je to prinejmensim smutne. OM od Bedi je pro normalni kutili jako jsem ja a vetsina zde diskutujicich - tem OM bohate staci! Je to jen o tom, na co to potrebuji! Do... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 10.5.2010
Ja na Fiskars neplivu, jen rikam, ze z toho delate zbytecne slozitou vec. Fiskars muze byt jiste dobre naradi, ale rekl bych, ze vetsina z vas jej ma stejne jen kvuli te znacce a ryt poradne bude jen malokdo - tim nechci nikoho urazit. P.P.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 10.5.2010
Otec ma obyc ryc, ktery uz ma xx let. Vykopal s nim zaklady na barak, sklep, hospodarskou budovu, zaklady na garaz, montazni tunel, jamu na septik, poryl nekolikrat zahradu a ryc stale ryje. Naprosto jednoduchy kus zeleza s drevenou nasadou, ktera uz... celý příspěvek >
Kompresor, 21.2.2010
A to ja bych zase poradil s 25l vzdusnikem. Je mensi, skladnejsi, prenosnejsi, praktictejsi a zvladne to same co 50l - pokud teda nehodlate pouzivat pneumaticke nastroje, vrtacky atp...
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 25.8.2009
No vychazim z ceniku pil v dobe kdyz jsem ji kupoval ja - cca 7 let. Kupoval jsem tehdy Oleo-Mac pilu jen pro farmarske potreby - to znamena ne PROFI!! a stala me 15 tisic. STIHL ve stejne vykonove rade skoro jednou tolik a to bylo pro me... celý příspěvek >
Vyoravaci pluh na malotraktor (agzat, vari,...), 24.8.2009
Myslim, ze je to vpodstate jedno - at zvolite kterykoliv tak to vyjde nastejno. Asi bych volil tecak-kovo - jednoduse se mi libi vic ;-)
Čištění sekačky, 24.8.2009
Asi tak :-)
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 24.8.2009
Samozrejme, ze se Oleo-Mac vyplati kupovat - musite jen vedet jak moc ji chcete vyuzivat. Pokud jen pro domaci pouziti a rezani drivi na sezonu tak se urcite vyplati. Kupovat profi znacku - nevidim duvod proc a kdyz jeste uvazime, ze vetisina lidi,... celý příspěvek >
Nepravidelny chod motoru Briggs, 24.8.2009
Opsat kod motoru vyrazeny na bloku, zajit do Mountfieldu a chtit membranu. Cena - od 150 - 300 kc.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika