Příspěvky uživatele - 199.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda rajčete, 23.8.2009
Letos jsem zkoušel pěstovat Býčí srdce. Zklamalo mě tvarem, je příliš žebrované, špatně se vymývají rezudia postřiků. Připadá mi šlechtitelsky nedodělané. Na druhou stranu je masité, má málo semen. Sezona nekončí, uvidím jaké bude pro dozrávání ze... celý příspěvek >
Kde koupit čmeláky na opylení, 22.8.2009
Mám stejnou zkušenost. Višeň Favorit musím stříkat před květem i při odkvétání. Švestku domácí velkoplodou též. Některé odrůdy jsou pro pilatky velice atraktivní. Třeba Malvazinka. Myslím si, že vzhledem k době kvetení je podíl čmeláků na opylení... celý příspěvek >
Kde koupit čmeláky na opylení, 22.8.2009
Samičky vylétnou koncem srpna z úlu a zazimují se. Může se stát, že některá z mladých samiček přečká zimu v úlku. Proto by bylo dobré úlky přemístit do chráněného prostoru. Pozor na myši. Do přírody je lépe příliš nezasahovat. Proto si myslím, že... celý příspěvek >
Kde koupit čmeláky na opylení, 22.8.2009
Čmeláky bych nekupoval, spíše jim zajistil vhodné ubytování. Nabídnul bych jim vhodné úlky k usazení. Inspiraci hledejte na internetu. Jako kluk jsem čmeláky choval.
Grilovaci kamen, 22.8.2009
Domnívám se, že součinitel tepelné roztažnosti žulového kamene bude přibližně poloviční než oceli. Takže žádné obavy. Přesto bych kvůli čištění kamene volil volnou variantu.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika