Příspěvky uživatele - 76.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilek - padání květů, 27.7.2010
Díky za radu, takže brzy začnu květy redukovat. Ty první plody se opírají o zem, ale ty další by visely, tak jsem měla strach, aby rostlinku nezlomily. Zatím jsou vysoké asi půl metru.
Lilek - padání květů, 27.7.2010
Teda to nevím, jako lilkový amatér jsem prostě koupila pytlík semínek a 10 jsem jich vysela. Moc jsem nevěřila, že něco vzejde, natož abych zkoumala, jaká odrůda to bude      Ale zkusím doma najít ten sáček a napíšu, co to... celý příspěvek >
Účinná, i když laická ochrana proti sametkám, 4.9.2009
Jak už jsem psala v jiné diskusi, na štípance i proti sametkám pomáhá sirná mast z lékárny. Preventivně stačí potřít nohy kolem kotníků, ruce, a pokud se brouzdáte i vyšší trávou, tak lehce potřít, kam dosáhne. Sametku zřejmě odpudí zápach síry, přes... celý příspěvek >
Sršně - jak na ně?, 20.8.2009
Dobrý den, dnes je v MFdnes článek o invazi čínských sršní (zatím jsou ve Francii), které jsou agresivnější a napadají cíleně včelstva. Takže to ukusování hlaviček včel na tom japonském videu asi bude běžné... Brrr. Míša
Česnek bez stroužků, 17.8.2009
Dobrý den, sklidila jsem květenství paličáku a chtěla bych zkusit vypěstovat si sadbu. Kdy a kam (na jaké místo - slunce, stín) zasázet cibuličky? Díky Míša
Cibuloviny - kdy do země?, 17.8.2009
Áááááá kruciš, pozdě... Mám je zase vyhrabat??? M.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 17.8.2009
Dobrý den, nečetla jsem celou diskuzi, takže jsem s radou možná druhá, ale nám na tyhle oranžové mrchy kromě běžného repelentu či difusilu báječně pomáhá sirná mastička, kterou namíchají v lékárně. Jednak zmírňuje svědění už zakouslých... celý příspěvek >
Růj vlasatá, 10.8.2009
Prosím, poraďte, kdy je nejvhodnější doba na přesazení růje? Nějak mi povyrostla a bohužel se nevejde na své původní místo... . Díky, Míša
Wisteria floribunda - jak správně řezat už vím?, 31.3.2009
Počkejte si, až začne být opravdu teplo,  až se sluníčko opře do plodů, ty začnou lupat jako zběsilé a budou vystřelovat semena do širokého okolí. 
Venkovní ibišek, 20.2.2008
Je venkovní ibišek trvalou rostlinou?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika