Příspěvky uživatele - 64.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba révy vinné, 5.3.2010
Jen pár informací pro začátečníky, přezkočím přez přípravu pozemku a půdy rovnou na výsadbu. Máme dva druhy sazenic obyčejný řízek který se stříhá na 4 až 5 oček o délce 30-40 cm a nebo podnož s naštěpovanou odrůdou která je většino o polovinu kradčí... celý příspěvek >
Choroba růží?, 20.9.2009
Je to určitě černá skvrnitost. Doporučuji co nejdříve stříkat např. Rubiganem, jinak bude růže bez listí... Vašková
Jak se jmenují?, 28.8.2009
Na prvním obrázku je určitě sléz. S druhým bude muset pomoci někdo jiný.
Plíseň petůnií?, 22.8.2009
Jednozančně se nejedná o plíseň,ale PADLÍ. Letos jsem ho měla i miniviolkách. Doporučuji rychle postříkat (např.Rubiganem), jinak celá rostlina zahyne. Vašková
Floxy, 16.8.2009
Já osobně bych to na plíseň neviděla. Typickou nemocí těchto květin je PADLÍ - celé listy mají šedavý povlak. Takže bych volila příslušný postřik, a to zavčas, dokud rostlina ještě žije...
Jak chranit zeleninove zahony?, 7.7.2009
Tento problém jsem řešila před pár lety... Z pole, které bylo pět let ladem (ani nesekána tráva) jsem chtěla udělat zahrádku. Aktivně jsem taky část zryla, osázela a teď se plevele dvakrát vyššího než jahody nemůžu zbavit. Zbytek zahrady mi byl... celý příspěvek >
Roundup ve vyšších koncentracích bere naprosto vše, 20.6.2009
Přelička je dřevina, ta tu Roundup nefuguje. Jediný účinný likvidátor přesličky je GARLON.  10ml Garlonu do 1l vody, postříkat přesličku, za pár hodin leží, za pár dní je zerzavá. Mám vyzkoušeno, dopuručuji všem. Vašková
Co je to za keř?, 7.6.2009
Vajgélie květnatá
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika