Příspěvky uživatele - 88.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila Aram-Trade-Tools, 4.4.2010
Zdravím mám stejnou pilu jen tentokrát TARUS koupenou před cca 4mi roky v německu, je pravda že mi nyní odešlo zapalování :-(   tedi za odkaz na ND budu rád, nic méně za ty roky toho ta pily nařezala tolik že si myslím že má na 1.poruchu... celý příspěvek >
Zná někdo tento strom?, 28.9.2009 Obsahuje fotku
...
Zná někdo tento strom?, 28.9.2009
Zná někdo strom s těmito zvláštními plody?
Paraziti v bazénu, 18.8.2009
OK děkuji, ale v bazénu je mít zrovna nemusím.
Paraziti v bazénu, 18.8.2009
Není to ono. Ti moji paraziti jsou růžovo-červení a úplně hladký - asi jako několikrát změnšená žížala. Jo a plavou pouze u dna.
Paraziti v bazénu, 16.8.2009
Dobrý den, tak jsem si letos pořídil gumový bazén na zahradu a kromě kluzkého povlaku v bazénu (řešení již vím z jiné diskuze) se mi na dně bazénu objevil nějaký parazit (drobní červervení červíci vypadající jako nítěnky cca 0,5 mm dlouhý). Kvalitu... celý příspěvek >
Nizky listnaty ker, 11.5.2009
Všiml jste si, že se rostliny, třeba i stromy liší? Některé mají listy a jiné jehlice.A tak se liší i svými kořeny.Některé je mají při povrchu, jiné do hloubky(to je třeba právě borovice)  A proto také obývají různá teritoria a mají i jiné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika