Příspěvky uživatele - 115.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškozené listy. Plíseň?, 1.5.2011
jedna sa o erinozu (plstnatost) vinica. Moje rady: a) v jeseni resp. pred pucanim postriekat sirnatym pripravkom b) v tomto obdobi je mozne nasledky zmiernit uz len napr. pomocou Omite Sam som asi pred 2 rokmi riesil podobnu otazku, jeden ker vinica... celý příspěvek >
Aké čerpadlo na vodu z potoka, 24.4.2011 Obsahuje fotku
pre ilustraciu... :)
Aké čerpadlo na vodu z potoka, 24.4.2011
Dobry den, v zahrade mame maly potok a vodu z neho by som chcel pouzivat na zavlazovanie zahrady. Nevie mi niekto poradit aky druh resp. typ cerpadla vybrat? Viem, na Internete je mnozstvo clankov, ako vyberat cerpadlo, ale doposial mi to... celý příspěvek >
Prosím, poznáte někdo tuto rostlinu?, 17.4.2011
budem suhlasit s Josefom, tuto rastlinku som mal na zahrade aj ja, v domienke, ze je to vonkajsia rastlina nechal som ju cez zimu vonku, no neprezila to... ale niesom si isty uplne, lebo zas v inej zahrade sa mi zda, ze som ju videl a povedal... celý příspěvek >
Choroba? Znečistenie?, 13.3.2011
Dakujem velmi pekne!
Choroba? Znečistenie?, 13.3.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, cela nasa minulorocna uroda jablk vyzera asi nejak takto... bez ohladu na odrodu vsetky jablka vyzeraju neskutocne spinavo, neviem ci sa jedna o znecistenie prostredia alebo je to nejaka choroba? Ma niekto tiez takuto... celý příspěvek >
Žloutnutí listu, 4.7.2010
zeby nedostatok vapnika?
Ako zachranit strom merunky?, 9.5.2010
Nieje skoda odrezat cely konar? Tym padom by bola polka stromu prec.. V postihnutom mieste je kora zhnita a rozozieraju ju nejake organizmy..Neda sa to niecim osetrit?
Ako zachranit strom merunky?, 8.5.2010 Obsahuje fotku
foto
Ako zachranit strom merunky?, 8.5.2010
Nevedel by mi niekto poradit ako by sa dal zachranit strom ktory ma zle zalozenu korunu v tvare pismena "V" a sucasne v mieste vetvenia zacina kora hnit a hrozi ze sa strom rozpoli. nejake napady? dakujem
Sadenica nerasi, 1.5.2010
vdaka tak pockame este :)
Sadenica nerasi, 1.5.2010
Zdravim, nema niekto nejaku radu? v marci zasadena sadenica revy vinnej mi do dnesneho dna nezacala rasit kupovana sadenica je zavoskovana, ocka pri kupe som ani nemohol skontrolovat kedze boli pokryte voskom je este nejaka sanca ako... celý příspěvek >
Co trápí révu?, 16.8.2009
Mozem sa opytat o aku odrodu sa jedna? Strapce vypadaju byt velke.. vdaka
Co je to za odrodu?, 15.8.2009 Obsahuje fotku
Nevedel by niekto poradit o ake odrody sa jedna? obr1 - bobule zltej farby, chut vyrazna musktova, dozrieva v tomto obdobi obr2 - bobule velke, vyrazne pripomina hrozna zo supermarketov vdaka
Padlí, 26.7.2009
riesim podobny problem, pouzit napr. Omite a do buducna vykonat na jar pred rasenim postrek Sulka
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika