Příspěvky uživatele - 92.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plody paprik znehodnoceny vyžranými otvory., 23.9.2007
vypadá to na housenky gama, mám je také ve foliovníku, mimo plody žerou i listy a na plodech zanechávají trus, černá zrnka
destilační přístroj, 9.3.2007
Dík s tím nerezem by to šlo.Mám asi stejný obsah,v podstatě nesířím sudy tak ie měď  zbytečná,ale jistota je jistota  a na jistotu stačí měděný chladič.Pozdrav pa.....S.
destilační přístroj, 8.3.2007
Asi to půjde udělat i z měděné trubky a napojit na stavajíci chladič  a mohlo by to makat,ale kde sehnat skleněné kuličky ve větším množství.Asi by neměli být moc velké tak kolem 8 mm. Teď to jen udělat a zkusit.Skleněné kuličky se mi líbí víc... celý příspěvek >
destilační přístroj, 28.2.2007
No jsou tu různé dohady o teplotách.Moje zkušenost je -záleží na druhu zařízení a použitého příslušenství.Mě začíná kapat při 92 nechám odkapat 2 deci(vyleju) a jedu na čisto.První do 20% a druhé do 55%.Začátek a konec nechávám do dalšího pálení.Kvas... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika