Příspěvky uživatele - 61.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co bude nejvhodnější?, 14.8.2009
Omlouvám se, špatně jsem to napsala... přeplácanou zahradu chci postupně zrušit, udělat něco pěkného, ale zároveň nic náročného (teprve se zahrádkou začínám a tak momentálně sbírám informace). Máme před domem volný prostor cca 7x7 m, je tam nějaká... celý příspěvek >
Ostružina - jak na ni?, 14.8.2009
Dobrý den, dostala jsem do ruky zahradu, ve které je neskutečně rozlezlej ostružiník. Můžu mu zkrátit větve dle potřeby nebo mu tím nějak ublížím? (chtěla bych nechat jen pár šlahounů, zbytek musí pryč :-)) Díky za rady. A.
Kopretiny, 14.8.2009
to byla ale rychlost..paráda, moc díky za radu. Jen jsem měla strach abych jim více neublížila než jim pomohla :-) M.
Kopretiny, 14.8.2009
Dobrý den, jsem totální začátečník, tak se můj dotaz možná bude zdá hloupý, ale opravdu si nevím rady Zdědili jsme zahrádku, na které je vysázeno všechno možné i nemožné. Každopádně tu máme kopretiny a nějaké zvonky, pomalu to odkvétá, usychá a...... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika