Příspěvky uživatele - 228.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
nové odrůdy jabloní, 17.10.2008
ad host 130.20: s tím kupováním nemáte tak docela pravdu. V zavedených školkách v Moravskoslezském i Olomouckém kraji většinu těchto novinek neobjevíte (snad Meteor nabízí v Droždíně) a jezdit 500km do Plzně kvůli stromku se mi přeci jenom... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 16.10.2008
Tzv. "ocas" je vedle vyšších alkoholů tvořen i volnými těkavými kyselinami. Přídavek alkálie je může vyvázat. Nemám zkušenosti s přidáváním vápence do kvasu, ale párkát jsem "opravoval" pokažený destilát právě tak, že se... celý příspěvek >
Jaké tvary stromů?, 16.10.2008
Asi se teď opakuji, ale domnívám se, že spousta lidí má mezi dvacítkou a třicítkou jiné starosti a zájmy, nežli výsadbu vysokokmenů a zahrádkaření vůbec. Pan pisatel zcela opomněl jedno velmi důležité hledisko, a to hledisko estické - řada starých... celý příspěvek >
Kosačka Honda pre americký trh, 14.10.2008
Nemám zkušenost s Hondama a ty potenciální problémy jste pojmenoval sám.  Používám sekačku s motorem BS a poměrně často nakupuji v USA a UK.  Od BS dneska koupíte prakticky cokoliv přes Net - blok motoru by se asi pěkně prodražil, ale... celý příspěvek >
Plíseň v mulčovací kůře, 13.10.2008
Od r. 2002 používám na zahradě drtič větví, kterým jsem každoročně vyrobil (a rozvezl ke keřům) takové 2 kolečka drtě ročně. Od r. 2005 pozoruji po zahradě zvýšený výskyt hub - právě v tuto dobu, z těch které poznám, třeba václavky. Houby se... celý příspěvek >
Zásaditá, kyselá, neutrální?, 10.10.2008
ad pufry: nemám přesnou představu o chemických procesech v kompostu, nicméně "pufry", používáné k nejrůznějším účelům v chemii bývají roztoky kyselin (často organických) a jejích solí. Např. acetátový pufr je směs octové kyseliny a její sodné soli,... celý příspěvek >
Zásaditá, kyselá, neutrální?, 10.10.2008
Citlivější papírky existovaly - jestli se stále vyrábějí netuším. Pokud ano, bude to záležitost velkých firem s reagenciemi (např. Merck). Já jsem s nimi přišel do styku naposledy někdy v pol. 80. let - jejich význam poklesl s větším rozšířením... celý příspěvek >
Zásaditá, kyselá, neutrální?, 10.10.2008
Mám za to, že se bavíme o králičím hnoji - ten obsahuje močovinu, nebo ne? 
Zásaditá, kyselá, neutrální?, 10.10.2008
Lakmusový papírek Vám s největší pravděpodobností neukáže vůbec nic, leda by ten hnůj byl extrémně kyselý nebo zásaditý (v tom případě by jste ale už dávno poztrácela všechen dusík). Je to podobné, jako když se někdo snaží upravit pH vody v bazénu a... celý příspěvek >
zimolez kamčatský - top odrůdy, 10.10.2008
Možná jsem teďka trochu off-topic, ale budu si notovat s p. Pepíkem - před asi 4 lety jsem nějak podlehl reklamě a ve slabé chvilce nakoupil zimolezy, velkoplodé maliny/ostružiny a muchovník. Dneska, po čtyřech uvažuji o tom, že vše vykopu a... celý příspěvek >
Měkčení zálivkové vody, 4.10.2008
Pokud nemáte dost přesnou představu o tom, co ta vaše voda obsahuje, myslím, že si spíše uškodíte, nežli prospějete, budete-li tam něco nahodile přidávat - zalévat celoročně vodou, která obsahuje zbytkové (rozuměj nezreagované) fosforečnany,... celý příspěvek >
Svářečka x invertor, 2.10.2008
Nevíte, jak je to v případě té stavebnice se zárukou a na co se vztahuje?
Kaménkovitost jablek?, 30.9.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc s identifikací problému u jablek. (omluvte kvalitu fotografie, dost špatně se to fotí, chtělo by to zrcadlovku s polarizákem, ta hračka v pozadí je kvůli autofokusu). Znetvoření jablek není velké - jenom na povrchu... celý příspěvek >
Bambusy - do jaké výšky skutečně vyrostou?, 19.9.2008
Bambusy, které tvoří oddenky dokáží být (jsou-li ve formě) skutečně dost adresivní a jsou schopny "popojet" od místa výsadby 0,5m za rok.  Na druhé straně - já jsem jim životní prostor fólií nevymezil, z jedné strany mám zídku jako... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 16.9.2008
Hobby markety, bohužel, fungují i jako anti-výuková střediska. Řada lidí pořádně nezná ani kvalitní ruční nářadí (= takové, které ke své činnosti nepotřebuje elekřinu). A tito človíčkové pak, po návštěvě marketů dospějí k závěru, že ruční nářadí je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika