Příspěvky uživatele - 8.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poptávka po pasti na krtka, 15.8.2007
Dobrý večer, kde se dá koupit na past na krtka? Dá se po netu? Bojuju už s krtkem asi 3 roky!! Díky
zahradní bazén, 15.6.2007
Bazen po 3 tydnech používání má zelenou řasu. Patřičné chemikálie jak nám poradili v prodejně jsem použili, ale řasa se dělá neustále. Vysajeme dno a za dva dny je tam řasa zase. Tak nevíme,zda-li vodu vypustit a vše udělat znovu, nebo existuje... celý příspěvek >
Meloun, 15.6.2007
Prosím poradte zda a jak zaštipovat meloun vodní. Děkuji za odpověd.
Pěstování melounů v Praze, 1.6.2007
Prosím o sdělení zda používáte a jaké hnojivo v době vegetace. Děkuji za odpověd.
Clematis alpina ad. - kde sehnat, 25.5.2007
Nějaké clematisy najdete i na www.rostlinky.cz...dodávají opravdu krásně velké kvalitní rostliny
choroba rybízu, 15.5.2007
Mockrát děkuji za odpověd a radu
choroba rybízu, 15.5.2007
Ze spodu  jsou na listech mšice. Prosím poradte nějaký postřik. Děkuji
Ptačí zob, břečtan, zima - poraďte, 10.5.2007
Jaká hnojiva se požívají na břečtan?
Minia lobata, 8.5.2007
no s řízkováním nemám zkušenosti, vždycky jsem ji pěstovala ze semínek
Ptačí zob, břečtan, zima - poraďte, 8.5.2007
Usychá mi na dvorku břečtan - opadávají lístky a hnědnou. Prosím poradtě.
Ptačí zob, břečtan, zima - poraďte, 4.5.2007
břečtan - usychání listů - prosím poradte
minikiwi, ale se samcem, 17.4.2007
mrazuvzdorné minikiwi - actinidia arguta. S laskavým svolením pana ing. Štajnochra uvádím jeho telefonní čísla: 775 773 366 nebo 723 076 949. Pokud náhodou se nedovoláte, nezoufejte, pravděpodobně se nachází na některé z mnoha výstav. Něco málo o... celý příspěvek >
minikiwi, ale se samcem, 16.4.2007
Jak se spojím s panem Štajnochrem?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika