Příspěvky uživatele - 64.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 11.8.2009
Ted jsem betonoval patky pod "dřevník" a taky jsem do děr házel kameny. Základem je udělat ten beton "akorát". Ani řidký (pak přidat lopatu písku) ani hustý. Mějte připraveny kameny (dobře omyté) a pak už jen házet střídavě beton... celý příspěvek >
Ještě jednou základ pod domek, 30.7.2009
nejsem žádnej zedník ale když už chcete dávat pod chtku betonový základ a zároveň se zbavit "bordelu" tak jediné místo kam ho dát je dovnitř prostoru ohraničeném pásovými základy. Do samotného betonu bych mimo dobrý (nerozpadavý a... celý příspěvek >
Slepici trus, 18.6.2009
jen pro zajímavost. Kdysi již tomu je asi 14let jsem brigádničil na farmě v německu kde měli velkochov slepic na vajíčka. A jelikož starý pan majitel byl velká držgrešle tak zužitkoval z těch slepic vše. Trus hromadně zbíral pomocí vody a... celý příspěvek >
Elektrická pila Dolmar verzus Stihl, 22.4.2009
Rád bych se zeptal jestli mají i el. pily Dolmar omezení rozběhového proudu jako např. Narex?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika