Příspěvky uživatele - 63.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 11.8.2009
Používám pytlovaný beton Kna*f typ BN30 z betonárny Kbely (40 kg pytle) - stačí tam přidat vodu, "rozvrtat" a už se betonuje. Řekl bych, docela kvalitní beton - když se jede podle návodu, udělá to beton jako z mixu. Rony - to je docela dobrý... celý příspěvek >
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 11.8.2009
Přesně jak jste napsal - dávám nejdříve kámen a potom zalévám betonem. Váš postup, jak jste napsal(nejdříve beton a pak kámen) jsem též zkoušel, jenomže jelikož používám rychle tuhnoucí beton, nedaří se mi moc dobře a hlavně rychle, navazovat... celý příspěvek >
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 10.8.2009
Dobrý den, dal jsem se do betonování plotových sloupků - beton mám ze suché směsi, přidávám jen vodu, míchám v kýblu. Abych ušetřil beton, dávám do základů sloupků kameny. Jak mám ale správně umíchat beton, aby mi zatekl do mezer mezi kameny "až na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika