Příspěvky uživatele - 96.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kočky, 25.7.2007
Dobrý den Jano, souběžně zde probíhají 2 diskuze ke "kočičí problematice", a sice "Kočičí výkaly", která má k dnešnímu dni 16 příspěvků a "Odpuzovač koček" s 38 reakcemi. Zkuste se podívat tam, třeba naleznete odpověď na Vaši otázku. S pozdravem... celý příspěvek >
Množení vajgélie, 21.5.2007
Dobrý den, vajgélii množím řízkováním. Před dvěma lety jsem se tímto způsobem pokusila rozmnožit tři druhy. V září, tj. po druhém květu jsem ostříhala nežádoucí větvičky a vzhledem k tomu, že mi jich bylo líto je vyhodit do kompostu, zkusila... celý příspěvek >
Co je to za okrasné rostliny? (viz obr.), 11.5.2007
Na posledních dvou obrázcích je brslen (Euonymus), ale s rostlinou na prvních obrázcích si lámu hlavu. Trochu mi připomíná jasmín, ale k tomu nechť se vyjádří jiní odborníci přispívající sem do diskuze. Lenka
Jak mořit hlízy gladiolů?, 18.4.2007
Děkuji Vám za radu, udělám to tak :-) Lenka
Jak mořit hlízy gladiolů?, 16.4.2007
Dobrý den, na radu zahradnice jsem si zakoupila proti třásněnce insekticid SUMITHION SUPER, ovšem neuměla mi již poradit, jakou dobu hlízy gladiolů mořit a v jaké koncentraci. Na příbalovém letáku je pouze informace o dávce koncentrátu při... celý příspěvek >
Jak naložit s plevelem po aplikaci Roundupu?, 9.3.2007
Potřebuji se plevele zbavit z chodníku, kde prorůstá ve škvírách mezi dlažbou. Vytrhávání jsem už vzdala, protože většinou se mi rostlinka přetrhne a z kořene za čas vyroste nová. Lenka
Jak naložit s plevelem po aplikaci Roundupu?, 9.3.2007
Všem děkuji za radu. Lenka
Jak naložit s plevelem po aplikaci Roundupu?, 8.3.2007
Prosím o radu, jak naložit s plevelem, který po aplikaci Roundupu zaschl? Mohu ho vytrhat a dát na kompost? Neuškodím tím do budoucna rostlinkám, ke kterým kompost přidám? Děkuji Lenka
Jak se zbavit pařezů?, 9.5.2006
K "vylomení" použiji tzv. hupcuk.  Je to otázka několika minut.
Kanadská borůvka, 9.5.2006
Je potřeba alespoň dvě rostlinky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika