Příspěvky uživatele - 47.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní krb a pergola - stavba svépomocí, 31.5.2013
Mino Stastna - presne takto si predstavuji svuj krb s udirnou - jiz mam zaklady. Mohu poprosit zda mate nekde vice fotek, popripade i nakres s meritkem? Vubec nevim jak to mam delat velke atp. Dale bych mel dotaz jak jste delali tu pracovni... celý příspěvek >
Udirna s grilem v jednom, 21.3.2013
Dobry den, dekuji za reakci. Jiz jsem procetl vetsi mnozstvi diskuzi a nikde jsem nenasel reseni ktere jsem navrhnul  - tzn zda je mozne, aby komora pro uzeni slouzila i jako gril (jen ze se tam da ta miska na to uhli) Vsude co jsem videl... celý příspěvek >
Dmácí uzený sýr, 7.12.2011
Ahoj, ja udim syr uz nekolik let a osvedcil se mi nasledujici postup. 30% eidam (45% nema smysl, moc tece) nastrouham nahrubo a smicham s nasekanym cesnekem nebo orechy, palivou paprikou, olivama. Naladuju do puncoch (oblibenou znacku nemam,... celý příspěvek >
Uhyn zavojnatek, 8.6.2011
Dobry den, za posledni dva tydny nam uhynula ctrta zavojnatka v jezirku cca 12m3 kde mame celkem 30 ryb 12-18cm. Druhou rybku jsme dali na pitvu kde se vicemene nic neprokazalo - zaver zpravy: bud stres, nekvalitni voda, nedostatek potravy - zadne... celý příspěvek >
Palenka z exotickeho ovoce, 10.8.2009
Zdravim vsechny konzumenty domacich palenek Mam ponekud netradicni dotaz. Muzete se nekdo podelit o zkusenosti s palenkou z exotickeho ovoce? Budu mit moznost levne ziskat cca 4 metraky bananu a stejne mnozstvi melounu. S palenkou z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika