Příspěvky uživatele - 147.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém s thujemi, 9.6.2010 Obsahuje fotku
Tak, dnešního dne jsem udělal s našimi tůjemi, i na základě výše uvedených rad, radikální řez. Dal jsem si tu práci a téměř všechny suché větvičky jsem obral. Výsledek je takový, že nám zůstaly pouze košťata, ale aspoň je vidět, co na nich zbylo... celý příspěvek >
Problém s thujemi, 1.6.2010
Právě, že molovku můžu vyloučit, díval jsem se pozorně a nezjistil jsem, že by byla právě příčinou toho reznutí. Zkusil jsem thuje postříkat dithane proti houbovým chorobám, ale nevím nevím. Vypadá to, že to je jejich konečná. Je sice možné, že se... celý příspěvek >
Problém s thujemi, 8.5.2010
Děkuji za radu a včasnou odpověd, ale chtěl bych se ještě zeptat. Co mám tedy podle Vás teďka dělat, nechat tedy thuje být a doufat, že si poradí samy nebo je ještě zkusit přihnojit kristalonem a postříkat hořkou solí? Připadá mi, že rez stále... celý příspěvek >
Problém s thujemi, 7.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych Vás poprosil o radu. Na zahradě máme již asi 8 let vysázené thuje. Celou tu dobu jsme se o ně pečlivě starali - zálevka, zastříhávání (pouze vršky - výška 2,3m), hnojení (kristalon, hořká sůl), kdy krásně rostly a houstly a byly... celý příspěvek >
Co s těmito thujemi?, 15.4.2010 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, potřeboval bych se poradit se zkušenými. Nedávno jsme se nastěhovali do rodinného domu, kdy dům je situován u hlavní cesty. Právě ze strany této cesty jsou zasazeny asi 20-ti leté thůje, výška asi 3,5 m, bohužel dosti zanedbané (viz... celý příspěvek >
Starší trávník, 9.4.2010
Dobrý den, prosím o radu, jaký je správný postup po vertikutaci staršího trávníku, zda dosít trávu na holá místa nebo celý trávník pohnojit? Četl jsem, že nelze dosít trávník a zároveň hnojit, neboť by došlo ke spálení nové trávy. Děkuji
Jak na tento plevel?, 9.8.2009
Díky za radu, určitě vyzkouším. VW
Jak na tento plevel?, 8.8.2009
Dobrý den, s černohlávkem mám stejný problém, asi měsíc nazpět jsem aplikoval Bofix. Po asi dvou týdnech byly vidět účinky, černohlávky začaly usychat a bylo vidět, že strádají. Poté ovšem přišly deště a po dalších dvou týdnech to vypadá, že to moc... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika