Příspěvky uživatele - 57.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sparťan, 21.5.2010
Pane Bosticko, mohl byste, prosim, pridat par informaci o Sparlordu? Soudim, ze rodicemi jsou Spartan a Lord Lambourne, ale jinak o nem toho moc najit nemuzu. Zajimal by me rust, plodnost, dobre a spatne stranky atd.
Co je za odrůdu?, 7.8.2009
Nemyslím si, že to je Stark. Ja bych hádal Mio.
Je možné, že odrůda Karešova dozrává až nyní?, 8.7.2009
No tak Karešova to určitě nebude, spíše to vypadá na záměnu za jiné "K", Kordii. Ale jsou i jiné odrůdy, které dozrávají v tuto dobu. 
Krátkostopka královská, 9.6.2009
To zní zajímavě, díky za informace. Osobně menší velikost plodů nepovažuju za nějaký velký nedostatek. Staré odrůdy mají pořád co nabídnout, třeba Jadernička je pořád nepřekonaná odrůda na pálení, Grávštýnské je po chuťové stránce top odrůda.  
Krátkostopka královská, 5.6.2009
V jednom materiálu na internetu týkajícího se, mimo jiné, starých odrůd jsem našel zmínku o mně naprosto neznámé odrůdě Krátkostopka královská. Znáte ji někdo, můžete někdo k této odrůdě něco dodat? Byla zmíněna jako jedna ze zajímavějších starých... celý příspěvek >
Postrik proti pilatce, 12.5.2009
Mělo by potom nějaký efekt přerytí půdy pod stromem?
Určení odrůdy, mne neznámé, jabloně dle přiložených snímků, 10.9.2008 Obsahuje fotku
Na zahradě máme tuto jabloň(viz. obrázky jablek), u níž nemám tušení o jakou odrůdu se jedná. Je to 10-15-letý strom, takže to není úplná novinka. Netrpí nemocemi, plodí docela hojně. Dozrává u nás koncem srpna, uskladněná jablka vydrží tak měsíc,... celý příspěvek >
Černošická švestka, 29.7.2008
Nedá mi to, abych se nezmínil o výborné pološvestce, která se vyskytuje v mé oblasti a která zde právě dozrává, o Černošické švestce. Evidentně se jedná o pozapomenutou odrůdu neboť jsem jsem ji nikdy neviděl v žádné nabídce ovocných školek a ani... celý příspěvek >
Vhodná jabloň, 18.3.2008
Mohu poprosit alespoň o telefon do těch Židlochovic? Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika