Příspěvky uživatele - 248.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň bez názvu, 3.9.2009
Plody před dozráním praskají, napadá je hniloba
Sekačka se sběrem do ovocného sadu, 12.8.2009
Mám ovocný sad půl hektaru a sekám jednou měsičně bez sbírání trávy.Zkusil jsem sbírat jablka sekačkou a nepřejte si vidět ten sajrajt.Sekačku mám velmi silnou s velkým košem a stejně to nevezme.Po této zkušenosti je lepší vzít kolečko a jablka... celý příspěvek >
Rez nebo cizopasník?, 30.5.2009 Obsahuje fotku
Jedna větev hrušně začala osychat. Na listech jsou hnědé skvrny ze spodní strany vystouplé a zasychají plody. Viz foto. Jedná se také o rez, nebo je to něco jiného? Nyní se nákaza šíří na další listy a plody.
pěstování phaleanopsis, 6.3.2009
Takto mi začaly odcházet orchideje loni, když jsem je zalévala vodou z vodovodu, potom jsem si začala nosit vodu dešťovou, občas použiju převařenou z konvice. Brzy se vzpamatovaly,  začaly znovu růst a teď všechny krásně kvetou.
vyžínač Stihl FS45 nebo Husqvarna 125C, 8.12.2008
no a jak tedy vychází srovnání fs45 (popř. fs38) se zmiňovanou husqvarnou?
vyžínač Stihl FS45 nebo Husqvarna 125C, 8.12.2008
tak jsem se dočetl, že na model fs38 a fs45 není povoleno montovat kovové nože, ale lze dokoupit hlavu PolyCut se zmiňovanými plastovými noži
vyžínač Stihl FS45 nebo Husqvarna 125C, 8.12.2008
Potřebuji benzinový vyžínač pouze k práci kolem rodinného domu, dosekávání kolem obrubníků, stromků, atd. Vybírám z těchto 2 typů, které jsou cenově velmi blízko. Viděl jsem inzerát, kde měl FS45 plastové nože, myslel jsem, že má strunovou hlavu? Lze... celý příspěvek >
Pěstování Zygopetalum, 2.12.2008
Zygopetalum musí vytvořit nové pahlízy, ze kterých znovu vykvete. Většinou to bývá až po vánocích. To moje celý rok sedí,  teprve nyní začínají narůstat pahlízy a brzy určitě brzy pokvete.Květy krásně voní.
Jak zasadit tůje smaragd?, 27.8.2008
Děkuji za odpověď, to byl fofr. Je zvláštní, že o tom příkopu nám to řekli v zahradnictví, kde je nejspíš budeme kupovat. A kopat příkop 90m dlouhý se nám opravdu moc nechce. Chceme tůjky 70cm vysoké a tolik sněhu tady snad nebude. Tak ještě jednou... celý příspěvek >
Jak zasadit tůje smaragd?, 27.8.2008
Dobrý večer, ráda bych věděla, jak se sází tůje. Někdo říká udělat souvislý příkop na dva rýče široky, někdo zas jen, že stačí jámy. Půda je tady hodně jílovitá, kolik kompostu tedy tůje potřebují? Je třeba je na zimu nějak svazovat jako ochrana před... celý příspěvek >
neznámá rostlina, 26.8.2008
Mělo by to být Líčidlo americké.
Sazenice révy nerostou, 4.6.2008
Mám doma sazenice révy roubované i řízkované, rostou jak blázen a to je vůbec nezalévám.Myslím že chyba je v přelití-obden na stanovišti je moc, stačí 2 krát týdně.
Roubováni merunky, 20.5.2008
Rouby uchovávám ve studeném sklepě +5 stupňů ve vlhkém písku.Zůstanou nenarašené.Minulou sobotu jsem zkusil dát pár lehce narašených třešňových roubů a zdá se že se chytly-ale asi za to může to chladnější počasí.
Roubováni merunky, 15.5.2008
Meruňky jsem letos rouboval na švestkové výmladky které mi rostou volně u plotu.Nejlepší výsledky mám s roubováním pod kůru za mízy - je to až 90 %.Je to asi tak čtrnáct dní nazpět a dělal jsem meruňky, domácí švestky a lepotici.
Fuksie, 16.10.2007
Fuchsie mohou přezimovat ve tmavém sklepě. Nechala jsem je vždy co nejdéle ve skleníku nebo pod krytem bazenu. Před příchodem mrazů jsem je ostříhala, odstranila část listů. Důležité je aby fuchsie nebyly přelité, ale nesmí ani přeschnout. Na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika