Příspěvky uživatele - 154.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aloe vera, 22.7.2007
Dobrý den, dostala jsem aloe vera, ale nevím jak se o ni mam spravne starat. Poradi nekdo prosim jak na to? Mam ji umistenou na zahrade. Kraj Vysocina. Moc dekuji. Ivana
kdo poradi?, 10.3.2007
Doporucuji pestovat broskve vyslechtene na Vysocinu.  Broskev Redhaven.  Take jsem z Vysociny a jine broskve nam zatim nesli. Ale treba to bylo jen nesprávnou... celý příspěvek >
Správná péče o broskve, 10.3.2007
omlouvam se za chybu,ta odruda je Redhaven a prodavana jako vhodna na pestovani na Vysocine. Oblast Humpolecko
kdo poradi?, 10.3.2007
chceme zkusit pestovat broskve na zahradce 55Om nad morem. okres Jihlava,jsme uplne bez zkusenosti. Dekujeme za rady. manzele Hruzovi
kdo poradi dobrou odrudu, 7.3.2007
dekuji za rady,zkusim sehnat Jonalord,snad je v prodeji.Lada
Správná péče o broskve, 6.3.2007
Bydlíme na Pelhřimovsku.  Broskev je odrůdy Red White a je prý speciálně vyšlechtěná do vyšších poloh. Jinak moc děkuji za odpověď. Iveta
Jak na thuje, 5.3.2007
Mám takový dotaz. Na zahradě máme zasázené thuje, ale některé nám odcházejí. Poradí někdo, jak správně pečovat o thuje? Moc děkuji. Iveta
Nenáročné jabloně, 4.3.2007
urcite doporucim Melodii, Selenu a Rosanu jsou rezistentni a nenarocne
Nenáročné jabloně, 4.3.2007
Doporučil by mi někdo nějaký druh jablka, který není náročný na péči a není náchylný na nemoci? Děkuji
Správná péče o broskve, 4.3.2007
Bydlím na Vysočině a koupila jsem si broskev určenou do těchto nadmořských výšek. Potřebovala bych poradit, jak ji správně stříhat a kdy. A jaký je nejlepší postřik?? Kdy jí stříkat??  Předem děkuji moc za odpověď. Iveta
kdo poradi dobrou odrudu, 4.3.2007
Bydlime na Vysocine okr.Pe. Pestuji jablone Rubin, Selena, Rosana, Topas, Melodie, Sampion, Florina. Chtel bych vyzkopuset nejakou zimni odrudu pokud mozno resistentni. Nadmorska vyska 55o m nad morem. Dekuji za radu. Lada
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 4.3.2007
Take velice fandime Melodii,ale vyborna je odruda Florina,cistajablka azde na Vysocine krasne rodi.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika