Příspěvky uživatele - 248.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kuna v zahradě, 31.7.2020
V naší zahr.osadě byla kuna roky a nikdy na plodiny nešla, jen jsme nacházeli hovínka s peckami a v zimě stopy ve sněhu.           Lída
Neznámá rostlina v rybníčku, 30.7.2020
Není to zevar vzpřímený? ten kuličky má a v jezírku se mi pěkně rychle rozrůstá...   Lída
Phytophthora infestans, 27.7.2020
Acrobat mz wg 5 x 50g má ještě e-shop Agromanuálu. Ale nějakou menší rezervu už mám. Ridomil jsem kdysi používala na okurky i rajčata kvůli krátké ochranné lhůtě (myslím, že tehdy ani snad ještě Acrobat nebyl, nebo jsem ho neznala), už to je pěkných... celý příspěvek >
Phytophthora infestans, 27.7.2020
Rajčata jsem poprvé stříkla Acrobatem, byl dlouho klid... Pak se objevila plíseň, tak jsem otrhala napadené a stříkla jsem pro prostřídání Kuprikolem - to nezabralo prakticky vůbec. Tak jsem po opětovném otrhání všeho napadeného (kromě tří stonků... celý příspěvek >
Phytophthora infestans, 24.7.2020
V půdě mohou přežít oospory plísně až 4 roky  (info rostlinolékařský portál).           Lída
Vadnti listu, 22.7.2020
Na moniliózu mi to nepřipadá, ta vypadá jinak. Spíš mne napadlo - meruňky nemají rády moc mokrou zem, jejich kořeny pak trpí nedostatkem vzduchu, tak jestli to nemůže být tím... Nemáte náhodou těžkou půdu, když teď pořád pršelo? Ale nelikvidovala... celý příspěvek >
Nemoc japonské vrby, 21.7.2020
Jestli by něco pomohlo, nevím. Moje přesně takhle odešla během tří let. Ona ta potvora provrtá tu roubovanou část, ta podnož jí asi nechutná, do té nejde. Ale korunka mi stejně jako vám prostě postupně... celý příspěvek >
Napadl listy rajcat, 21.7.2020
Napadené otrhat a postříkat.
Ruj vlasatá - vadnoucí a kroutící se listy, 16.7.2020
Mně u té mé občas také zvadne - uschne větev (dokud byla menší, tak častěji), ale po ustřižení uschlého roste v pohodě bujně dál. Mám ji jen normálně v zemi (poměrně písčitá) mezi ostatními... celý příspěvek >
Hnědnoucí sukulenty, 16.7.2020
Ps - ale asi bych zalévala o chlup méně, to "poskočení" právě dělá větší množství vody. U těhle rostlin je lepší spíš sucho a pomalejší růst, jejich pletiva jsou pak hustší a rostliny jsou pak odolnější. Konkrétně u haworthií nevadí občas ani mírné... celý příspěvek >
Hnědnoucí sukulenty, 16.7.2020
Té haworthii na fotce vůbec nic není .Někdy tohle zbarvení u paty listů bývá, když list růstově "poskočí". Neplašte se. Ale osobně bych kaktus ani sukulent nezasadila do polévané misky bez odtoku, ani když je dole drenáž. Pak opravdu stačí, když... celý příspěvek >
Osychání picea glauca, 15.7.2020
Zajímavé je, že nové špičky větviček jsou zelené i na té prosychající straně. Lída
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2020
... víc větraná...
Šednutí okraju listů jahod, 10.7.2020
U těch fotek na začátku vlákna mi to přijde prostě jako přelití a vzduch neproudící kolem - vysoká vlhkost. Ta "vzdušnost" porostu by na to mohla mít vliv i u vás - přece jen jahoda v květináči je jaksi volnější a víc vštraná než na svislé... celý příspěvek >
Určenie rastlinky + rada, 10.7.2020
Ta modrá je boubelík -boubelka (Platycodon), neměla by jí nikdy zcela vyschnout zem. Begonie - kvítky prostě dokvétají, však zas vyrostou nové...           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika