Příspěvky uživatele - 254.113

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrická motyčka Gardena 600/36, 8.5.2010
Dobrý den rád bych se zeptal zda někdo používá elektrickou motyčku GARDENA 600/36. Jaké jsou zkušenosti a rady, když už je cena jedna s těch vyšších. Děkuji.
Elektrický kultivátor, 7.5.2010
Dobrý den rád bych se zeptal zda někdo používá elektrickou motyčku GARDENA 600/36. Jaké jsou zkušenosti a rady, když už je cena jedna s těch vyšších. Děkuji.
Prodej sazenic - Krausovi Mělník, 31.12.2009
Stojí za shlédnutí
Prodej sazenic - Krausovi Mělník, 31.12.2009
Doporučuji Vinná réva-Knížek.
Domácí pekárna, 13.12.2009
Dobrý den, tak pokud mohu doporučit, tak výbornou pekárnu UNOLD 68511.Stačí vyhledat na netu.Má dva hnětače a oproti Panasonicu který má hnětač jeden má chleba nadýchanější, prostě jinak uhnětený.To je moje osobní zkušenost s... celý příspěvek >
Odroda talisman, 24.11.2009
Děkuji za odpověď, mám letos vysazené Vostorg, Velika,Rhea, Heliotrop a Kišmiš Moldavský.Tak nevím která odruda by se v květu s Talismanem setkala.
Odroda talisman, 24.11.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký opylovač je nejvhodnější pro odrůdu Talisman? Děkuji.
Hnojenie vinica konskym hnojom, 5.10.2009
Je lepší révu pohnojit vyzrálým koňským hnojem teď na podzim nebo až na jaro? Děkuji Mates.
Gril Weber, 12.8.2009
Ještě se zeptám používá někdo barbecue produkty Steven Raichlen? Jsou tu dobré věci a hlavně se mi líbí ta souprava na grilování kuřat. Mates.
Gril Weber, 5.8.2009
Děkuji za odpovědi a za dobré rady.Přesvědčili jste mě ke koupi grilu Weber gril One - Touch Gold Special Edition 57 cm, bude stačit a za ušetřené peníze dokoupím příslušenství. Jen bych se ještě rád zeptal zda někdo vlastní literaturu týkající se... celý příspěvek >
Gril Weber, 4.8.2009
Dobrý den chtěl bych se zeptat zda někdo z přítomných používá gril na dřevěné uhlí Weber®, jaké jsou zkušenosti a doporučení.Přemýšlím o grilu Weber gril One - Touch Gold Special Edition 67 cm a tak bych byl moc rád za případné rady. Děkuji... celý příspěvek >
Pergola - krb a gril, 1.8.2009
Taky by mě zajímalo zda se staví zahradní krb s ytongu.
Který skleník zvolit? V, 26.12.2008
Dobrý den mohu vřele doporučit skleník V&P. S kvalitou, montáží a zpracováním jsem velmi spokojen. Žárově zinkovaná konstrukce a pevnost této konstrukce něco vydrží.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika