Příspěvky uživatele - 139.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Invaze mšic, 10.6.2010
Stejné zkušenosti. Zkusila jsem na radu zdějšího fora natřít kmene stromů nevysýchajícím lepidlem, ochránci mšic - mravenci už nelezou, nastoupily slunéčka a mají co dělat.
Třešeň a černé mšice, 31.5.2010
Na nových výhoncích třešně se nám objevily černé mšice. Myslíte, že když necháme působit jenom přirozené predátory (sluníčka a pod), třešeň přežije? Jaký může nastat katastrofický scenář? Myslela jsem, že nasadím nejakou chemii, ale soused má... celý příspěvek >
Černý bambus, 15.4.2010
děkuji
Černý bambus, 15.4.2010
Má prosím Vás někdo zkušenosti s černým bambusem? Musí se na jaře ostříhat jako okrasné trávy? Děkuji.
Přeroubování arónie, 2.3.2010
já se v tom nevyznám, jak zjistím, zda měl na zahrádce původní majitel jeřáb nebo aronii? Je to keř vysoký asi 3 m.
Vaše zkušenosti s prodejci rostlin, 17.2.2010
zatím tady nikdo nespomenul  zahradnictví Krulichovi. Mají i skleník, nádherné rostliny a za rozumnou cenu. Doporučuji!
Topolovka, 19.11.2009
Poraďte prosím. Mám na topolovce na zimu odstranit všechny přízemní listy? Je na nich rez, nepomohl ani postřik na jaře. Děkuji za nápady.
Slezová růže, 5.8.2009
má z Vás někdo slezovou růži bez rzi a jak na to? Začátkem vegetace jsem použila 3x Baycor a žáden výsledek. děkuji
Časopis o zahradě, 4.8.2009
máme okrasnou zahradu a proto dávám přednost Floře na zahradě
Jak zakryt komposter?, 16.7.2009
my máme kolem kompostéru bambus, je pravdou, že v zimě jsou tam jen suchá stébla, ale taky to má svou atmoséru ahlavně,  roste rychle
Mech na kamennem soklu, 13.7.2009
a proč ho chcete zničit, udělějte z mechu přednost, když tam roste, znamená, že má na to podmínky. Když ho na soklu nechcete mít, je třeba dát sokl na slunce.
Stavební povolení, 29.6.2009
v každém městě je to ináč proto, že jedině příslušný SÚ zná místní podmínky a co Vám konkrétně SÚ řekl, když tvrdíte, že neví
Stavební povolení, 29.6.2009
Vážený Petře, když tomu nerozumíte, tak raději neraďte: - vodní dílo je taky stavba a povolování podléhá stavebnímu zákonu - termín drobná stavba zákon nezná, na ohlášení potřebujete zpracovat projektovou dokumentaci (nepostačí náčrt)... celý příspěvek >
Alcea rosea - Slézová růže, 24.6.2009
já ji pěstuji u Poděbrad, taky jsou na stanovišti asi 6 let. Vysévají se a pak je přemísťuju na trvalé místo. Na zimu nepřikrývám a ani nepřihnojuji. Minulý rok jsem měla všechny listy od rzi, toho roku zas listy žere nejaký černý skákavý brouk.
Rostlinky do schránky - prosím o reference, 28.5.2009
objednávala jsem jedině hyacinty, byla jsem nadmíru spokojena, i když si myslím, že ceny mají vyšíí než je "zvykem"
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika