Příspěvky uživatele - 146.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Taxodium a Metasequoia, 20.3.2007
Zkoušel jste to?
Růže - Queen Elizabeth, 17.3.2007
Dle mých znalostí se The Queen Elizabeth řadí mezi floribundy.
Taxodium a Metasequoia, 17.3.2007
Prosím, nemáte někdo zkušenost s roubováním kultivarů Taxodium distichum na Metasequoia glyptostroboides. V literatuře jsem našla, že se na podnože používá pouze Taxodium nebo Cryptomeria japonica. Děkuji a zdraví Ivana Hájková.
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 13.3.2007
K Roundupu je bršlice tolerantní, pouze zbrzdí růst, ale v příštím roce obrazí v plné síle.
Ptačí zob, 7.3.2007
Běžně se sázejí 3 sazenice na metr. Od plotu až 1 metr, bude-li tam běhat pes nebo budete-li  živý plot stříhat i z druhé strany a nechcete ho nechat prorůst do pletiva.
Likvidace břečťanu, 3.3.2007
Uřízněte ho až u země a řeznou plochu pařízku natřete koncentrovaným Garlonem.
modra hortenzie, 2.3.2007
Agro vyrábí hnojivo na modré hortenzie Floria. Mám ho vyzkoušené, funguje.
Durman pěstování, 2.3.2007
Při správném a plném hnojení kvete Brugmansie nepřetržitě, také používám Wuxal.
Jak daleko od sebe vysadit Thuja oc. malonyana?, 2.3.2007
Můžete i 65 cm, Malonyana je užší a hůře se zapojí.
živý plot z cypřišku, 2.3.2007
Kultivar 'Golden Wonder' se na živé ploty zrovna moc nehodí a už vůbec ne na plné slunce, kde v tužších zimách za plného slunce namrzí. Mnohem spolehlivější a na údržbu jednodušší je např. Thuja occidentalis 'Sunkist' . Cypřišky (Chamaecyparis... celý příspěvek >
v zahradnictví mně poradili..., 2.3.2007
Plot budete mít rychle, ale řidčí.
v zahradnictví mně poradili..., 23.2.2007
Záleží na tom, chcete-li mít plot kvalitní a hustý nebo rychle vyrostlý.
v zahradnictví mně poradili..., 23.2.2007
Thuja malonyana se vyznačuje úzkým vzrůstem a roste pomaleji. Zastřihávejte vrcholky, to podpoří růst bočních výhonů.
Katalpa - kdy rezat, 23.2.2007
S řezem katalpy opatrně. Řezejte, když už nehrozí mrazy a pokud možno, pouze vyvětvit kmen. Katalpy snášejí řez dost špatně.
Okrasná vrba, 23.2.2007
Ostříhejte ji po odkvětu na krátké čípky s několika pupeny, krásně zhoustne.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika