Příspěvky uživatele - 192.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Invaze žluté houby, 20.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, během posledních 14 dnů se na různých místech na mulčovací kůře objevuje žlutá houba. Dokud rostla jenom na kůře, vždycky jsem ji stáhnul lopatou, ale pak začala růst i mezi kamením v kačírku a teď už i na kmeni stromu. Vždycky během... celý příspěvek >
Moniliový úžeh, 15.5.2011
Tak jak jsem to tady pročetl tak jsem se jen přesvědčil, že nemá cenu višeň pěstovat. Byl jsem nezkušený a kdbych to dříve věděl, nikdy bych višeň nesázel. Takže buď holka přežije nebo jde v zimně k zemi.
Kdo poradí, jak s fóliovníkem?, 23.3.2011
Díky za příspěvek, jenom chci ještě uvést, že jsem to viděl, tedy tem můj pařník nebo fóliovník asi před 3 lety v receptáři, moc to tam chválil Přemek Podlaha, a vím, že tam ještě byly kari sítě a pěstovali tam okurku a rajčaty v truhlícíh nad sebou.... celý příspěvek >
Kdo poradí, jak s fóliovníkem?, 22.3.2011
svařil jsem si konstrukci, protože jsem v minulosti viděl v receptáři foliovník o rozměrech 1x1x2m, který je potažený potavinářskou fólií. Kdo padadí jak a co tam pěstovat!!??? děkuju Aleš
Jak na likvidaci Ježatky kuří nohy, 13.1.2011
Dobrý den Vám všem, je zima a tak sedám k počítači abych nastínil, jak jsem zápasil s Ježatkou v trávníku.  Boj dlouhý, ale ani né tak úmorný. Nejdříve jsem se snažil likvidaci herbicidy, ale snad jí to i chutnalo, ruční likvidace byla... celý příspěvek >
Jak zničit chrousta, 10.8.2010
Dobrý den, já mám problém s brouky v půdě, vůbec nevím, jací brouci to jsou.Mají cca 2cm, jsou žlutohnědí až hnědí, velice rychlí a celkem tvrdí. Objevují se mi už i v chatě.Nevíte, prosím, o jaké brouky se jedná a zda škodí rostlinám?A jak se jich... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 28.8.2009
1. Zaprvé by to chtělo zkušenosti o tom, jestli fungují dobře, kolik žerou elektřiny, jestli opravdu nesmrdí, nezasekávají se. Výrobci to samozřejmě neřeknou, prostě to musí projít zkouškou časem. 2. Sušená hovna se tam míchají s pilinami a jinými... celý příspěvek >
Škůdce kivi, 23.8.2009
Mně sežrali kousek samce arguty, když byl ještě malinký. Odstranil jsem mulč z blízkosti a dal kolem něj rozřízlou petku a už ho nežerou. Jinak s mi kiwi zdá taková problémová rostlinka, Abrosia mi odešla skoro úplně, listy postupně žloutly a vůbec... celý příspěvek >
Sežrané bobule, 23.8.2009
Dobrý den, je normální, že mám v době zralosti už víc jak půlku hroznů sežranou od ptáků a vos? Dělám někde chybu nebo se to dá zachránit nějakou záclonou? Děkuji za odpověď.
Jiaogulan, 18.8.2009
Ale normální koupený sušený jiaogulan je prostě perfektní nasládlý čaj s mnoha účinky - pamatuju si, že když jsem ho pil před dvěma lety skoro pořád, tak jsem se cítil fakt skvěle:) Jediná nevýhoda je, že to prostě něco stojí a není to takový pocit,... celý příspěvek >
Mulčování s použitím kartonu účinnost na plevele, 3.8.2009
Pokud jde o permakulturu, tak ta je vymyšlená hlavně pro trvalky - tam je mulčování jasnější než u zeleniny. Podle mě je to zjednodušeně tak, že čím větší je sazenice, tím jasnější a "jednodušší" je mulčování. U stromků a keříků je to... celý příspěvek >
Kompost a tráva, 3.8.2009
Já trávou především mulčuji. Slabou vrstvu dám pod keře, stromy a vetší zeleninu. Pak už mi toho tolik nezbyde a to dám do kompostu, dobrý je to proložit, provrstvit, nedělat velké kupy - ty pak smrdí a hnijou. To sice po čase taky skončí, ale dá se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika