Příspěvky uživatele - 248.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aky olej na retaz, 18.8.2009
M6A
Kde vyraba Dolmar, 3.8.2009
Elektrické pily Dolmar a Makita výrobce: Hamburg Germany.Je to asi jedno kde je výroba, ale my tady v Česku(ale i v Evropě)máme určitě větší důvěru ve výrobky z Evropy-třeba moje Husqvarna made in Sweden-to potěší, ale pochybuji, že... celý příspěvek >
Fiskars 2400, 13.5.2009
"můžete špalek s fiskarsem otočit a praštit opačnou stranou, tak jak jsme to dělali kdysi s obyčejnýma sekyrama. jde mi o to jestli se fiskars nezničí" Otočit můžete, ale tímto způsobem toho moc s touto sekerou nenaštípete a pravděpodobně... celý příspěvek >
Elektrická pila Dolmar verzus Stihl, 22.4.2009
Makitu UC3530A mám (Dolmar ES 2135A -jsou stejné)a mohu jen doporučit.Je lehká(proti benzínové),výkon na běžné práce více než dostatečný.Někde jsem toho Dolmara viděl za 3400,-což asi nemá konkurenci v této cenové kategorii.
Elektrickou řetězovou pilu Narex nebo Bosch?, 22.2.2009
Taky jsem o Narexu uvažoval, ale nakonec jsem vzal Makitu UC3530.U Narexu se mi nelíbí uložení motoru napříč a kdosi tady psal, že dost odchází plastové ozubené kolo, Makita má podélné uložení motoru a je tím pádem dobře vyvážená a řekl bych, že... celý příspěvek >
Zelena zahrada, 10.2.2009
Kupoval jsem H359(mám asi 4roky) a Makitu UC3530A, tu jsem kupoval asi před třemi měsíci plus nějaké ty pilníky, háček Fiskars a řetězy.Vždy vše v pohodě.Do Znojma to nemám až tak daleko, takže objednám přes internet a když jedu... celý příspěvek >
elektrická řetězová pila, 1.1.2009
Používal jsem výhradně benzínovou pilu(HQ359),ale letos jsem začal intenzivně topit dřevem a vzhledem k práci v polouzavřeném prostoru jsem pořídil Makitu UC3530A(stejná je i Dolmar ES 2135A),a musím uznat, ač jsem byl dříve k... celý příspěvek >
zahraniční zásilkové služby, 29.11.2008
Doporučuji zaregistrovat na PayPal.com(nutná odpovídající platební karta-mezinárodní a platby po internetu, což je nutno ověřit v bance pokud nejde zaregistrovat na PayPal).PayPal se hodně využívá pro platby po internetu-hlavně USA, Čína...,výhoda... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika