Příspěvky uživatele - 82.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jitrocel kopinatý, 23.9.2009
Zdravím Ten sirup je to nejednoduší co znám. Babička ho dělala vždy tak, že omyté a osušené listy dala do láhve a prosypala vrstvou cukru. Povázala celofánem a dala do sklepa. Proto asi to zakopání do země. Postupně jak chodila na louku tak vždy... celý příspěvek >
Vlašťovičník - bradavice, 23.9.2009
Zdravím. Přátelé ten vlaštovičník funguje ale ne vždy je po ruce. Bradavice je vlastně kožní ůtvar, kterým organizmus opouzdřuje viry (mám ten dojem, že je to příbuzné oparu) tak aby nemohly škodit organizmu. Ale ty viry nejsou... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 15.9.2009
Zdravím. Tak k tomu dusičnanu lze pouze podotknout, že to množství je velké uvádí se sice rozmezí 10-30 g NaNO3 ale je lépe s ohledem na zdraví se pohybovat okolo 10 g na 1 kg soli. 30 g je spíš již na otrávení (no přeháním ale proč "žrát"... celý příspěvek >
Praglanda do masa nebo ne?, 17.8.2009
Máteli zájem napište: miki47v(zavináč)seznam.cz Vladimír Šmíd.
Praglanda do masa nebo ne?, 17.8.2009
Zdravím. Je nekorektní v diskusi vytrhnout článek z kontextu a neuvést i odpověd. Níže je moje odpověd na původně mě adresovaný mail od ing. Tauchmana.  29.1.2009 Vážený pane. Původně jsem na tento mail nechtěl vůbec odpovídat vzhledem k... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 1.8.2009
Vážení.  Aronie má hlavně vysoký obsah Rutinu, což je vysoce účinná látka na lámavost krevních kapilár. Celkově ozdravuje celý krevní systém. v součinnosti s C vit. je to prostě bomba. Tady soutěží s pohankou. která obsahuje Rutin též. Je... celý příspěvek >
Závady při výrobě domácích uzenin?, 30.7.2009
Vážený pane. Je dost neseriozní uvádět soubor předpisů, které vytvořil někdo jiný než Vy. Dále bych upozornil na to, že je to vytržené z kontextu a tím pádem i matoucí a třeba takový údaj o solení a přísadách koření je v předpisech úmyslně... celý příspěvek >
Grilování - uzení, 23.7.2009
Zdravím. Tak u sýru to dělám tak, že ho nakrájím na nudle tak 1x1 cm a buď dám do punčochy silonky a nebo což se mě osvědčilo jako lepší do formy na srnčí hřbet vymazané olejem a nebo sádlem. Sýr naskládám podél a to tak aby se nudle co nejvíce... celý příspěvek >
Chlazení piva, 23.7.2009
Zdravím. Já jsem to řešil tak, že jsem vykuchal starou chladničku co měla poškozený plast ve vnitřku a jinak chladila (byla tuším za tři stovky). Výparník (to je ta chladná věc ve vnitřku chladničky) jsem opatrně naohýbal do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika