Příspěvky uživatele - 156.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez po pozimní výsadbě, 7.3.2010
Můžete prosím někdo vysvětlit jak se provádí zářezy nad pupeny, aby vyrašily? Čím se provádí(nůž, žiletka..), jak hluboko( do kůry, nebo ještě hlouběji). Na co si dát pozor, aby nebylo víc škody, než užitku.Děkuji Ivana
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 26.2.2010
Nastříhala jsem si na zahradě nějaké keře, které chci zkusit namnožit. Mám je dané v lednici, než se budou moct píchnout na záhon. Letos si udělám záložní záhonek, kde budou rostlinky do doby, než se trochu rozrostou. A budu množit a množit způsobem... celý příspěvek >
Čím krmíte?, 23.2.2010
Bude moc odvážné, když napíšu, že našemu malému kříženci dáváme zbytky? Většinou jsou to zbytky masa, majdy, zeleniny a těstovin z jídelny. Dřív nikdo o granulích nevěděl a krmilo se vším možným. Teď se nebudu dělat lepší, že svému pejsánkovi dávám... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 14.2.2010
Kdybychom šli stříhat jabloně, které jsme zasadili na podzim, tak bysme u toho museli ležet! Ale je dobré vědět, že už je čas... právě na ovocné stromky nějak zapomínáme. Ivana
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 13.2.2010
Dnes jsem chytla slinu na řeřichu, tak jsem si ji vysela na vatu. Už se na ni těším. Ještěže roste tak rychle. Ivana
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 3.2.2010
Přesadila jsem si muškáty do truhlíků, aby neživořily. Jako každý rok jsem hodně chcíplých vyházela. Na podzim se chytly úplně všechny.To je tak, když nemáte slušné místo, kam si rostliny na zimu uložit. Holt ten zbytek dokoupím. Zítra si vytáhnu ze... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 31.1.2010
Tuto diskusi zakládám pro rychlý přehled toho, co se na zahradě v určitou dobu dělá. Takový malý kalendář, který upozorní nejen mě, ale i ostatní na různé doby setí, prořezávání, postřiky, hnojení, sázení... Někdy se stane, že promeškáte dobu vhodnou... celý příspěvek >
Pily Boomag, 15.1.2010
také jsem jednu koupil, za ty peníze co by člověk nechtěl, je fakt že je to opravdu pádlo, jen mě připadá že na ten výkon a obsah je 7 400 ot/min je dost málo. Jiné pili i z menším obsahem točí v průměru 11 ooo.
Technická stránka pily, 7.1.2010
Pan J.S. je opravdu formát, klobouk dolů... Pavel
Výběr řetězové pily, 20.12.2009
Prosím vás, postavte se nohama na zem! Srovnávát Hecht s hq?!Hecht bych nechtě též ani zadarmo! Hecht nemá s německem nic společnýho je to obyčejný čínský šumt 
Kana/dosna, 27.11.2009
Do žádné hlíny je nedávejte, nechte je odpočívat někde ve sklepě, nebo chladu. Pokud chcete mít trochu náskok s kvetením, tak asi v únoru dejte hlízy do květináče, zasypejte hlínou, občas zalejte a už je nechte někde v chodbě. Ven se dávají až po... celý příspěvek >
Husqvarna 340, 25.11.2009
Dobrý den, ten člověk co tady vytáhnul ms880 to nemůže mít v hlavě v pořádku! Bavíme se tady o pile která je určená k občasnému řezání kolem domu a nebo k přípravě paliva a vy se tu začnete bavit o pile, jejíž výkon nelze v našich porostech absolutně... celý příspěvek >
Zařazení do farm nebo hoby kategorie, 3.11.2009
Dobrý den, to těžko pane.Konstrukce těchto pil není dělaná pro extremní zatížení, které musí profi pila zvládnout.Řadí se do kategorie farmářů.Na příležitostné práce ano, ale že bych s ní měl denně dělat v lese to si nedovedu... celý příspěvek >
Řez po pozimní výsadbě, 1.11.2009
Dnes jsme zasadili jabloně Topas, Julii a Rubinolu. Ve školce byly jen krátce zastřiženy kvůli přepravě. Každý stromek je rostlý jinak.  Některý má hodně větviček, některý je křivý a potřebuje srovnat.Obcházely jsme je dokola a přemýšleli jak... celý příspěvek >
Jabloň do nadmořské výšky 560 m, 30.10.2009
Koukám, že jsme nakoupili asi špatně. Jsme taky 550mnm a vybrali jsme Julii, Rubinolu a Topas. Má smysl je sázet? V čem budeme mít problém? Ivana
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika