Příspěvky uživatele - 160.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva - poškození listů, 14.6.2018
Ani náhodou, jde o ukázkové napadení plísní šedou - alias BOTRCI - neb na spodní staně listu není žádné viditelné fruktifikační stádium patogena PALSVI - o plíseň révy teda nejde!!!
HQ136 karburátor, 10.3.2017
Prosil bych o sdělení info, kde sehnat starší karburátor Walbro WT 202 a nebo 239. Děkuji za jakékoli info.
Kadeřavost - postřik dnes?, 28.2.2017
Tak tak. Já to dnes napálím Kuprikolem.  Podle AMETU to včera u nás na Znojemsku přeskočilo 1000°C Takže je nejvyšší čas. Sluníčko už začíná pomalinku topit.  Jen aby v dubnu nedošel mráz jako loni   To si pak můžeme všechny Kuprikoly,... celý příspěvek >
Kiwi hayward - velkoplode, 11.5.2015
 Dobrý den. Můžu se zeptat na pár otázek ohledně pěstování? např: V jaké zemině kiwi pěstujete? Jak častá zálivka?   oblast?  je to chráněná poloha od severu? Bydlím u Znojma, zasadil jsem letos velkoplodé kiwi u našeho domu na... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 6.4.2015 Obsahuje fotku
 Kvetou mě odrůdy: Goldrich, Kioto, Pincot a další. Řeším také ochranu proti mrazu. Zkouším zakuřování. Vyrobil jsem si "topítka" 7ks Jsou to plechové šedesátilitrové sudy. Horní polovinu (víka) jsem odsekl a ve spodní části u dna jsem udělal... celý příspěvek >
Totální chloroza i přes použití chelátu železa, 5.2.2015
 Dobrý den.  Chci se zeptat. Můj dědeček kdysi vzpomínal že jako kluka ho tatínek posílal sypat staré ohnuté hřebíky které výtahli z kamen z popela pod hrušen a i jiné ovocné stromy a když jsem kdysi donesl z učňáku asi kilovou krabičku... celý příspěvek >
Zahradní rider Stiga nebo Castle Garden, 25.1.2015
 Dobrý den Chci zakoupit Stigu 1066H k sekání menší poloviny sadu cca 2500m2 Mírný ale opravdu mírný svah. Na polovině osázeny čtvrtkmeny nebo zákrsky.  Teď je tam zasazena parková směs trávy která nevyroste výš jak 15cm i kdybych to... celý příspěvek >
Izolace do plechové udírny, 25.1.2015
 Dobrý den Nemyslím si že by se mělo něco škodlivého uvolňovat. Minerální vata je vyrobena z přírodního materiálu a navíc teplota dosáhne když moc tak max 200°C. Spíš bych měl strach jestli udírnou občas manipulujete, přenášíte, aby začas... celý příspěvek >
Uzení klobás studeným kouřem, 24.1.2015 Obsahuje fotku
 Dobrý den.  Můj soused (původem maďar) mě dovezl od jeho tátínka stále žijícího v Maďarsku recept na pravou čabajku. Udí se také studeným kouřem, cca 3dny (72h) Jeho tatínek to praktikuje tak že když je čas tak to jede v kuse a nebo udí... celý příspěvek >
Ktere dřevo vhodne na uzení a grilování?, 23.1.2015
 Je to opravdu k pousmání. Udím jenom Akátem. udím už asi 15let. a z toho 120kg bůčku 30kg libového a 120kg klobás každý rok.  Dřevo bez kůry a minimálně tři roky suché. Vyuzené výrobky jedí moje děti rodina kamarádi sousedi a nikdo si... celý příspěvek >
Nakládání masa - problém, 23.1.2015
  Udím zhruba 30kg bůčku a k tomu 10kg libového. 3x někdy i 4x ročně. Bůčky načesnekuji 250gr na 10kg a nasolím 200gr na 10kg obyčejnou solí. skladuji v jedné veliké plastové bedně. Ničím maso nezatěžuj Dolů dám bůčky, poté libové a nahoru... celý příspěvek >
Pincot - neopadaly listy, 5.1.2015
Dobrý den. Mám na zahradě 3 ks Kioto všechny na podnoži Wavit, stáří 2 roky, a ještě dnes má jeden stromek listy. Po nedávných mrazech už nemají zelenou barvu ale stále se drží.  Zbývající stromky jsou od listopadu holé. stromky jsou od sebe... celý příspěvek >
Toptaste, 23.9.2014
 Jakou podnož by jste tedy doporučil?? Předem děkuji Zdeněk
Toptaste, 22.9.2014 Obsahuje fotku
 Pěkný den Vám všem.   Všem Vám také děkuji za vaše názory. Už asi týden si tady čtu ve Vašich příspěvcích a rozhoduji se co zasadit na zahradu  2500m2 už tam mám asi 40 stromků z posledních dvou let převážně švestky a meruňky... celý příspěvek >
Stenson 5200, 26.3.2013
taky mám tuto pilu a po výměně lišty za 40 cm a koupi nové kvalitní lišty nemám proti pile výhrad - řežu s ní vše jak tvrdé dřevo, palety, trámy a ostatní - slouží a za ty prachy jsem spokojen
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika