Příspěvky uživatele - 242.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor Slavie tv-824s, 31.5.2010
Slavie tv-824s jo toje mašina na pracu i na zabavu. Letošní zimu jsan sní byl ve sněhu a vijel jsem i tam kde bilo i 50cm sněhu stačila tam dat uzavěrku diferaku hodit tan 2 plnou noprostě idealní traktor kamkoli
destilační přístroj, 7.8.2008
Konstrukce "taliroveho chladice" - myslíte tím obrácený lavor položený nad hrnec (v kterém se vaří lutr) a shora chlazený třeba mokrou hadrou? Viděl jsem to jednou před dobrými třiceti lety u známého v Ostravě, ale slivovice se pít dala jen... celý příspěvek >
Co to je a jak se toho zbavit?, 23.4.2008
No me to prijde jako Tiplice bahenni ale nejsem si tim jist.
Co to je a jak se toho zbavit?, 20.4.2008
Zdravim, nevite nahodou nekdo co to je za potvory? Mam toho plny sklenik a zrejme je to puvodce ozrane prisady. img175.imageshack.us/my.php Dekuji za pomoc
destilační přístroj, 15.4.2008
Přapalovat se dá i minimální množství lajtru, určitě bych kvůli tomu nekupoval menší kotel. Co se týká přidání vody do lajtru, aby ho bylo víc, dostal by jste se k prvnímu přepalu, a líh by tekl slabý...
destilační přístroj, 15.4.2008
Na 1l 50% lihu a dvojí přepal je potřeba 0,5-1 m3 zemního plynu, tedy 5-10Kč, propan-butan je výhřevnější, ale také o dost dražší,  el. energie  - záleží na tarifu, ale i v noční sazbě je asi o polovinu dražší než plyn.
destilační přístroj, 5.11.2007
Dvojka nerezka na těch 36 cm se asi opravdu moc neprohne, já si totiž vždy, když přemýšlím o kotli, představuji měď  1mm i tenší... Radek
destilační přístroj, 5.11.2007
Já pálím jen hrušky, meruňky a někdy švestky. Ale soused zkusil pálit zkvašené jablka a z těch samých jablek  vypresované a zkvašené jablečné víno. Ty dvě slivovice byly neporovnatelné - z vína daleko míň voněla a byla víc lihovější... skoro... celý příspěvek >
kolikrat palit, 2.11.2007
Možná vás zmátla reklama na irskou whisky třikrát pálenou, ale oni na ni potřebují co nejčistší líh, bez jakýhkoliv příchutí.... a to my nepotřebujeme, já si rozhodně víc pochutnám na slivovici. Dvakrát pálit, začátek nechat babičce na nohy, dát si... celý příspěvek >
destilační přístroj, 2.11.2007
Viděl jsem kotel s olejovým médiem, na teploměru oleje bylo při pálení 170°C a při této teplotě z 90l kotle teklo asi 10l za hodinu. Olej sice nepředává teplo tak rychle jako voda, ale myslel jsem, že teplota vody by měla být aspoň 120°C i více, asi... celý příspěvek >
destilační přístroj, 29.10.2007
Dvouplášť je určitě lepší, ale určitým problémem je médium mezi plášti, voda tam nestačí, olej má sice vysoký bod varu, ale dost špatně předává teplo. Ve Vizovicích mají v pěstitelské pálenici mezi plášti páru, ale určitě budete mít problém s tlakem,... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 29.10.2007
Před hodně lety mně při dost chladném počasí hrušky, ještě než se stačily rozkvasit, doslova shnily. Z 200 l bylo jen pár litrů ne moc dobré slivovice a páleník mně řekl, že hrušky se mají zasypat cukrem. Dělám to podle něj už několik let a podobný... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 25.10.2007
Ty čerstvé jablka bych do již rozkvašených hrušek nedal v žádném případě, v hruškách je již určité množství alkoholu a ten částečně zabraňuje kvašení, je dost pravděpodobné, že by špatně kvasila i ta jablka. Nejlepší řešení je přenést kvas do tepla,... celý příspěvek >
Křen, 9.8.2007
Zdravim,Mate nekdo zkusenosti s pestovanim krenu a jeho rozmnozenim?Diky
destilační přístroj, 1.3.2007
V pálenici jedou napoprve do 5-10% a napodruhé - to záleží na chuti, ale pod 35% je potřeba už koštovat, aby to nebylo kyselé, někdy jde příjemná sladká voda i do 20%, ale z toho někdy při 35% začíná jít kyselka...Dobrou chuť
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika