Příspěvky uživatele - 34.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Včely vylézající ze země, 31.7.2013 Obsahuje fotku
eště tu, na tom prvním je špatně vidět
Včely vylézající ze země, 31.7.2013 Obsahuje fotku
Paní bych poradil asi to samé co už všichni, asi tolik, naučit děti aby na včelky nesahali a když sáhnou tak příště už určitě ne a to žihadlo které dostanou jako poučení, spíš jak ublíží prospěje, hlavně neplácat rukama kolem sebe když včelka na... celý příspěvek >
Sousedův ořešák, 7.8.2011
Díky za radu, zkusím to řešit ústně a když bude soused proti tak větev odstraním šetrně sám. Jen sechci ještě ujistit jestli můžu řezat už v srpnu když je ještě listí na stromě (a o úrodě nemluvě).Není někde psáno že se může řezat v době vegetačního... celý příspěvek >
Sousedův ořešák, 5.8.2011
Jak bylo řečeno v úvodu strom stojí na hranici pozemku takže když budu řezat, tak hned u kmene.Jde mi jen o to, jestli můžu větev uřezat sám, nebo jen majitel stromu a jakým způsobem mu to oznámit.Nerad bych čelil nějaké žalobě, tak se chci poradit... celý příspěvek >
Sousedův ořešák, 31.7.2011
Soused má ořešák přímo na hranici pozemku, jedna velká větev roste cca3m nad můj pozemek a překáží mi při obdělávání pozemku traktorem(orba, hnojení, odvoz sena, atd.).Mám právo větev odstranit?(pochopitelně vdobě vegetačního klidu)Nevím jaká by... celý příspěvek >
Oplocení zahrady, 31.7.2011
Poradí někdo jaké povolení potřebuji k oplocení zahrady cca1600m2,jsem vlastníkem pozemku.Děkuji Petr
Moruše - neplodí, 26.6.2011
Mám strom moruše černé stáří 5 roků. Strom je vysoký již přes 3 m a až poprvé letos zaplodil. Ale na celém stromě je asi 20 malých plodů. Stromek byl zakoupený v prodejně. Plody měly být velké.Mám přeroubovat, nebo provést nějaký jiný zásah? Díky za... celý příspěvek >
Písková filtrace - domácí výroba, 8.6.2011
A co to orientačně stálo a jaké to má připojení, respektive, co použít na prostup přes sud?
Čistíme studnu, 8.6.2011
Studna má 6m.voda přitéká spodem a potom i mezi skruží v loubce cca 4m od povrchu. Ve studni je hladina cca 4m ode dna, to se mi zdá nějak moc, nemůže to být povrchová voda, když je přítok už ve 4 metrech?
Čistíme studnu, 7.6.2011
Čím utěsnit spáru mezi skružemi, když stále protéká voda?
Sestava do vrtu, 24.5.2011
Můžete napsat bližší info o typu? Cerny.johnyvseznam.cz
Sestava do vrtu, 24.5.2011
Tak jsem koukal na ponorné vodárny a našel jsem jenom jeden výrobek, navíc výrobce neznám a nevám jak by to bylo se servisem. Výtlačná výška 35m mi taky nepřijde jako žádný zázrak. Další omezující faktor je délka kabelu jen 15m, což bych musel... celý příspěvek >
Švestka - žloutnutí listů, 21.5.2011
Díky za radu, I v odborné prodejně radili doplnit železo. Tak jsem zakoupil Fytovit a budu aplikovat podle návodu.Doporučují 5-6 postřiků po 14 dnech. Snad to "zabere", pak podám informaci.
Švestka - žloutnutí listů, 15.5.2011 Obsahuje fotku
Již vloni se mi na švestce objevili žluté listy s výrazným žilkováním, zejména na konci větviček. Částečně jsem strom přerouboval. Letos je nemoc téměř na celém stromě, a to i na roubech. Doufám, že to není žádná vážná nemoc(šárka), že to bude snad... celý příspěvek >
Sestava do vrtu, 13.5.2011
Zatím mám zkušenost jen se samonásávacími čerpadly. U nyní koupeného domu budu řešit nové připojení studny. Z hlediska místa a hlučnosti uvažuji o čerpadle ve studni. Studna je hluboká 7m vzdálená 30m od domu. Můžete poradit typ čerpadla a jeho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika