Příspěvky uživatele - 16.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosim o radu, 30.7.2009
 Dobry den jsem nestastna z me zahradky nevim co mam delat staram se o to a najednou prijdu na zahradku a vse oschle rajcata a brambory tak jsem ty rajsky uz vytrhala ale nevim co mam delat s tema bramborama ta nat je uplne oschla ja nevim... celý příspěvek >
Mšice na paprikách, 15.6.2009
Dobry den Ja nevim jestli to mam taky ale na listkach paprik jsem obevila malicke bile nevim jestli to jsou msice bylo jich moc po hromade ale snad jsem je vsechny odstranila nevim dekuji Pavlina
Nejdou mi papriky ve foliaku, 10.6.2009
Ale nic si s toho nedelejte z neakym datumem toho si vsiml naky chytrak ale me to nevadi ja se ptala prvni ja to zalozila a vy jste mi odpovedet ja jsem to napsala ze nemate pretocenej datum nevim jestli jste to cetl tak si stoho nic nedelejte.Dneska... celý příspěvek >
Nejdou mi papriky ve foliaku, 8.6.2009
Dobry den to mate pravdu s tim datumem ale muze mit pretoceny fotoaparat ale uz je jedno samozdrejme ze se jedna o letosni papriky o vse co jsem tu psala asi ne co bylo pred rokem to bych tu tetka nepsala  to bych nemela potrebu psat co... celý příspěvek >
Nejdou mi papriky ve foliaku, 7.6.2009
Dobry den dekuji za radu zkusim to co jste mi poslali na obrazku a to asi bude tou zimou zkusim si koupit jeste sazenice jestli jeste prodavaji nekde na trhu a udelam to tak, 
Osychání okrajů listů okurek, 6.6.2009
Dobry den ja mam taky takovy problem a nevim co stim take mam okurky a to same a mam problem i s paprikama a ve foliaku jsem zasadila seminka ktery mi nevylezli zasadila jsem nakladacky a vylezli mi jen tri a vic nic mrkev a kvetak a zeli vubec ani... celý příspěvek >
Nejdou mi papriky ve foliaku, 6.6.2009
Dobry den ja mam problem z papriky vubec mi nejdou a mam je ve foliaku listky zloutnou a jsou takove moc male listky opadali a nevim co stim a mam tam i okurky salatovky a ty taky jsou male nevim vse co jsem znala tak jsem udelala a tak prosim o radu... celý příspěvek >
rajčata papriky, 13.9.2007
Diky moc za radu
rajčata papriky, 11.9.2007
Diky moc za radu takze to je do skleniku a com zahonky kdy bych mohla
rajčata papriky, 10.9.2007
Dobry den chtela jsem se zeptat kdy se zasazi okurky a rajcata a papryky jsem zacatecnik mam koupenou zahradku a nevim kdy bych to zacla sazet diky za radu
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika