Příspěvky uživatele - 108.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zredukovat Sítinu, 2.5.2011
Díky za pochvalu, snažíme se, aby jezírko vypadalo co nejpřirozeněji. Návod od Roundupu jsem prostudoval, proto se právě obávám jeho negativních účinků na vodní živočichy - máme v jezírku ropuchy a dokonce jednu užovku. Nejvíc mě štve, že ta Sítina... celý příspěvek >
Jak zredukovat Sítinu, 1.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, asi před 6 lety jsme založili jezírko o rozměrech 4x3 m. Na okraji jsme vytvořili bahenní zónu, kterou jsme osázeli různými bahenními rostlinami - např. Kejklířkou žlutou, Blatouchem bahenním a bohužel také Sítinou mečolistou, která je... celý příspěvek >
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 29.7.2009
Dobrý den, já jsem si před asi 6 roky koupil ruční nůžky na trávu a nedám na ně dopustit. Dodnes perfektně stříhají, stříhám s nimi mj. i okraj dřevěné palisády kolem 40 m dlouhého živého plotu a taky kolem stromků a keřů, kde se sekačkou nelze... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika