Příspěvky uživatele - 94.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemám dobrou zkušenost, 4.5.2010
Několikrát jsem si od fy Petro objednala fuchsie nebo chryzantémy. Poprvé přišly fuchsie v hodně špatném stavu a chryzantémy byly skoro všechny jiné. reklamované rostliny ale vždy poslali znovu, vždy podstatně lepší. Prý zaměstnávají brigádníky,... celý příspěvek >
Technická stránka pily , 13.11.2009
Díky pánové za vaše odpovědi. Vaším přičiněním jsem opět o něco málo moudřejší, co se pil týče. V návodu také není vše popsáno, proto využívám této cesty. Jěště jednou díky a přeji pěkný večer.   Roman
Technická stránka pily , 13.11.2009
Vážený pane J.S., obracím se na Vás touto cestou s žádostí o několik rad.   Můj dotaz se vztahuje k pile Dolmar 420 C, ale věřím, že i ostatní uživatelé těchto užitečných pomocníků jej budou moci v praxi využít. 1. Jaký typ benzínu je pro... celý příspěvek >
Blecha ze zahrady do bytu?, 28.7.2009
jak se mám zbavit blech v bytě?
359 nebo 357 XP, 11.4.2009
Jako laik bych se Vás rád zeptal, proč považujete Husqvarnu za řetězcové zboží? Většina dřevorubců ji používá a chválí ji...    Ondra
359 nebo 357 XP, 2.4.2009
Dobrý večer, prosím o radu ve výběru mezi těmito pilami. Potřebuji řezat borovici i dub, mokrý i suchý, průměr do 40 cm.Pila by byla vytížena asi pětkrát do roka na 3 až 4 dny v kuse. Děkuji i za jiné alternativy. Ondra
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika