Příspěvky uživatele - 87.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jedná se o plíseň na rajčatech? - akutní, 8.8.2012
Nie, nie je to plesen.
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 1.2.2012
Moje top su: 1. Jonathan 2. Julia 3. Batul Pekny den, P.Z.
Vychovny rez dvojrocneho stromceka, 4.4.2010
Dobry den, pred dvomi rokmi som zasadil marhulu Vehardu na podpniku miroblan. Tesne po zasadeni a aj minuli rok som ju zastrihol len tak podla oka ale teraz asi prisiel cas na radikalnejsie (odbornejsie) zastrihnutie ale aj napriek tomu ze som... celý příspěvek >
Odroda Koral (biely), 29.3.2010
Dobry den, dnes sa mi dostali do ruk dve sadenice tejto odrody ale ako hladam tak hladam na internete ani tuk o tejto odrode nemozem najst. A preto by som sa vas chcel ludia spytat ci nepestujete taku odrodu pripadne ci ste nepoculi o takej odrode... celý příspěvek >
Hnojenie vinica konskym hnojom, 24.10.2009
Myslite ze uz nastal ten spravny cas na to hnojenie? Inak este by ma zaujimalo ako hnojite vinic vy? presnejsie ako sa hlbkovo zapracuvava hnoj? bojim sa ze mu poskodim korene...
Zakrácení kořenů rybízu, 12.10.2009
Spravil dobre! Preco by ta rastlina nemala prezit?
Hnojenie vinica konskym hnojom, 4.10.2009
Dobry den chcel by som sa spytat ci by bolo vhodne v tomto obdobi prihnojit revu dobre vyzretym konskym hnojom. dik
Lze vysazovat i na podzim?, 18.9.2009
Ked mas kontajnerove sadenice tak ich mozes vysadzovat pocas celeho roka...
Vhodny vinic do NV. 530m, 16.9.2009
Mohol by som vediet v akej nadmorskej vyske ich pestujes?
Vhodny vinic do NV. 530m, 15.9.2009
Ahoj, dik za reakciu. To ze s lahodnou chutou hrozna nemaju nic spolocneho si myslel tak ze ani jedna s tychto odrod nie je chutovo dobra? Inak je niektora s tychto odrôd vhodna na vyrobu vina? Mas s niektorou aj osobne skusenosti pripadne ktoru by... celý příspěvek >
Vhodny vinic do NV. 530m, 1.9.2009
Cau ludia, chcem kupit niejake nove sadenice vinicu, ae neviem aka odroda by bola aspon jakš takš vhodna, mohli by ste mi poradit? dik
Cervena ribezla na vyrobu vina, 22.8.2009
Ludia to ako ze fakt nikto nepestujete ribezle na vino?
Cervena ribezla na vyrobu vina, 15.8.2009
DObry den, ktore odrody cervenej ribezli su podla VAs najvhodnejsie na vyrobu vina? Z akych odrôd robite vino vy a ako ste spokojny? Bude na vino vhodna odroda tatran? dik
Co je to za chorobu?, 14.8.2009
Dakujem ti Jenamater za vycerpavajucu odpoved, totiz ja som dodnes zil v tom ze padli je peronospora. Ale vdaka tebe uz viem co je co, ok pisem do debilnicka a dufam ze na buduci rok sa uz niecoho dopestujem...
Co je to za chorobu?, 13.8.2009
A pomoze proti tomu postrek Acrobat?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika