Příspěvky uživatele - 136.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Ryobi nebo Dolmar, 2.5.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, zkusím to tady, třeba mi poradíte. Mám starou benzínku z Mountfieldu TR 484 TR. Ale za 19 let by už chtěla vyměnit, brutálně žere benzín a taky docela i ojel.. prostě už má něco za sebou.. A na D-Test jsem našel dva zajímavé modely... celý příspěvek >
Voda v bazénu, 1.8.2009
Joo tak povedlo se.. na druhý den voda krásně čistá.. asi u prostřed týdne jsem sypnul kousek modré skalice. Ale teď po cca týdnu.. voda postrádá "JISKRU" Buď se mi to zdá nebo nevím :-(  Jinak nesmrdí nijak extra po chloru.. pH je v... celý příspěvek >
Voda v bazénu, 24.7.2009
Zdravím příznívce bazénu. Také řeším problém ohledně vody ze studně. 1.Napuštěna voda 2.850litrů, po cca 2 hodinách přidán granulát na první zachlorování.. Předtím pH 7,2. 2.Další den ráno voda zelená. Vůně po chloru.Nikde ani náznak řas nebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika