Příspěvky uživatele - 49.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení trnky - kdy a jak?, 5.8.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat někoho zkušeného. Jakým způsobem by se dala namnožit trnka? Je to možné odnožemi ze starého keře trnky nebo jen řízky? Potom, kdy takové množení provádět a kdy přesazovat na zvolené místi mladé rostlinky? Předem děkuji... celý příspěvek >
Hlohyně šarlatová - rychlost růstu?, 23.7.2009
Děkuji, tak to jsem rád, že roste dosti rychle. Ještě jsem se chtěl zeptat, který kultivar by byl nejvhodnější. Potřebuji aby byl živý plot co možná nejhustější a zároveň,  jak jsem již uváděl,  rychle rostoucí. Zjistil jsem... celý příspěvek >
Hlohyně šarlatová - rychlost růstu?, 23.7.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat někoho, kdo má zkušenost s pěstováním hlohyně šarlatové, jak je to s rychlostí jejího růstu. Chtěl bych ji totiž použít na živý plot jako bariéru proti hluku k silnici a nevím, jak roste rychle. Teoreticky, když... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika