Příspěvky uživatele - 112.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to hruška alebo jabloň?, 25.3.2013
Ďakujem za radu. Ja som sa tiež prikláňal k hruške, ale tak istota to nebola 100%.
Je ještě stále čas vysévat papriky?, 22.3.2013
Mne sa vminulom roku veľmi dobre podarila odroda Nova. Je to skorá paprika so stredne hrubou dužinou bledozelenej farby, vynikajúcej chuti krásne chrumkavá. Prvé plody som na poli oberala v závere 6. mesiaca.  Výborná na poľné pestovanie je aj... celý příspěvek >
Papriky gigant Meika, 3.1.2013
Aby mi pôda nepreschla a aby som nespotrebovala veľa vody na zavlažovanie, používam už mnoho rokov plastové fľaše, ktoré na hrdle narežem, odrežem dno, zakopám do zeme, z každej strany fľaše zasadím po jednej sadenici papriky. Pollevam do fľaše, asi... celý příspěvek >
Paprika, 9.7.2012
no paprika je v skleniku... boli vysadzane zaciatkom maja... paprika pekne zarodila a po niekolkych plodov mi paprika zacala zhadzovat kvety... neviem preco... pravidelne vymienam hlinu v slkeniku aj pravidelne hnojim.
Paprika, 8.7.2012
chcem sa opytat preco mi paprika zhadzuje kvety... dakujem
Nenesou, 30.4.2012
Ročné sliepky z drubežarny sú už sliepky tzv. vynesené. Podľa mojich skúseností ak takéto sliepky prinesiete domov je to pre ne stres. Jedná sa najmä o zmenu prostredia a krmiva prípadne aj teploty. Nosnice vo veľkochovoch už po deviatich mesiacoch... celý příspěvek >
Stará hrušeň - odrůda?, 15.4.2012
Dobrý deň,  podľa Vášho popisu tejto starej hrušky som sa v duchu vrátila 50 rokov dozadu, keď sme aj my mali v záhrade asi rovnakú odrodu. Vôňa a chuť tejto hrušky bola fantastická. Už asi 30 rokov pátram po tejto odrode, žiaľ nikde som ju... celý příspěvek >
Rostliny proti komárům?, 1.9.2011
Mne sa proti komárom osvedčilo používanie obyčajných klinčekov / hrebíček/, ktorý sa dáva do kompótov alebo do vareného vína.Ak chcem spať pri otvorenom okne podrvím niekoľko klinčekov na malý tanierik a dám do okna. Komárov v miestnosti potom nemám.... celý příspěvek >
Chov nutrií, 27.3.2011
pred 30- timi rokmi sme chovali nutrie. Boli to milé a čistotné zvieratká. Základom bola rodina 4-5 samíc a jeden samec. Krmivo najmä mrkva, repa, kukurica, tráva alebo ďatelina prípadne lucerka v zime dostatok sena. Okrem toho potrebovali dostatok... celý příspěvek >
Názor na uskladnění jablek podle Receptáře, 16.2.2010
Jablká skladujem už takmer 20 rokov v pivnici mimo dom. Po zbere (termín zberu sa riadi odrodou) ich uložím asi na 2 týždne v nízkych plastových bedničkách do pivnice. Po dvoch týždňoch ich opatrne preberiem, a roztriedim podľa kvality na rýchlu... celý příspěvek >
Jaké letničky do stínu?, 5.2.2010
Pestovnaie begónií hľuznatých je veľmi jednoduché. Obyčajná hlina zmiešaná v pomere 1:1 s rašelinou. A potom iba pravidelne polievať a prihnojovať hnojivom na kvet. Pre veľkokveté begónie dávam do truhlíkov oporu napr. tyčku, lebo kvety sú veľmi... celý příspěvek >
Je velká chyba sázet po jedné paprice?, 21.7.2009
ja tiež nemám skleník ale paprikové priesady zásadne nekupujem. Stači mať doma radiátor a okennú parapetu. Semeno papriky po namočení v DARINe 4 vysejem po jednom semienku do plastovej bedničky nakropím ich vodou, bedničku zakryjem igelitovom a... celý příspěvek >
Jak zabránit růstu řas v jezírku, 28.2.2006
Máme na dvore tiež jazierko 20m3 (už 3 rok) a problémy s riasamy ako každý. Je vybavené  tlakovým filtrom , 55W UV a čerpadlo h=5,5m /3600l/hod. Zariadenie je učinné, avšak veľmi časovo náročné na udržbu. UV lampa sa po dvoch rokoch... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika