Příspěvky uživatele - 83.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak poslat poštou sazenice?, 8.9.2009
Paráda! Blahopřeji. Takhle posílat je to asi nejbezpečnější. Tak ať Vám (nebo tomu, komu jste to posílala), roste! Vít Chudoba
Jak poslat poštou sazenice?, 28.8.2009
Bál bych se posílat kytky i s balem. Riskujete, že se ten bal uvolní, rozsype se po krabici a poškodí rostlinu. Mluvím z vlastní zkušenosti. U nějakého stromku bych se nebál, ale byliny - ty raději bez substrátu. Rostlina to ten týden vydrží (ano,... celý příspěvek >
Jak poslat poštou sazenice?, 26.8.2009
Nemám sice přímo zkušenosti s posíláním pampové trávy, ale už jsem posílal několik choulostivých rostlinek a všechny dorazily v pořádku. Kytku zbavit většiny substrátu (opatrně), kořínky zabalit do kuchyňských utěrek, ty navlhčit, aby byly vlhké, ale... celý příspěvek >
Udírna, 25.7.2009
Dívám se tady na všechny ty výtvory a tiše závidím. Opravdu to máte všichni moc pěkné. Jen jsem se chtěl zeptat, jestli musí být na stavbu udírny stavební povolení, případně ohláška a nebo si ji mohu postavit jen tak podle sebe? V.
Jak rozpustit slimáka v trubce, 23.7.2009
Tak jsem to nakonec vyřešil bez chemie a celkem ekologicky. Koupil jsem dostatečně dlouhou hadici a požádal souseda, jestli se mohu připojit k němu na vodovod (má obecní). Tlakovou vodu jsem hnal nahoru do studny, kde jsem ji nechal přepadem nějaký... celý příspěvek >
Jak rozpustit slimáka v trubce, 21.7.2009
Děkuji za reakce. Postup se solí nás napadl také, ale bojím se koroze trubek, tak jsem založil toto téma, jestli s tím nemá někdo nějaké zkušenosti. Studnu jsme důkladně vyčistili na jaře. Voda byla jako křišťál, bez zápachu. Vodu jsme měli před tou... celý příspěvek >
Jak rozpustit slimáka v trubce, 21.7.2009
Dobrý den, máme studnu, do které nám spadnul slimák. Zjistili jsme to bohužel pozdě, až když klesnul ke dnu. Pak stačil okamžik a dostal se do odtokové hadice/trubky, která vede pitnou vodu ze studny samospádem do domu. Obáváme se, že je už tak... celý příspěvek >
Sloní noha, 14.7.2009
semínka se dají koupit v OBI a nebo Baumaxu při jarním prodeji semen na zahradu.8ks semínek stojí 40kč.Já jsem měla 50% uspěšnost na vyklíčení. Byl to pouze pokus a vydařil se.Jsem spokojená.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika