Příspěvky uživatele - 69.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pepino Gold - zrání plodů, 23.7.2009
Pokud máte možnost nechat dozrát plody někde v teplejším a světlejším prostředí, než je sklep, určitě to bude lepší. Chce to nechat je na rostlině co nejdéle, až žloutnou, jinak se podtrhnou. Možná by stačila chodba. Hlídejte si ale mšice a... celý příspěvek >
Pepino Gold - zrání plodů, 21.7.2009
Zdravím hlavně Markétu. Já jsem na tom loni byla stejně jako Vy. Určitě v září budete mít zralé plody. Nechávejte je co nejdéle na rostlině, teprve, když zežloutnou, můžete je nechat dojít např. na okně. Vydrží dlouho. Máte je na dobrém místě, hlavně... celý příspěvek >
Pepino Gold - zrání plodů, 20.7.2009
Ahoj. Určitě to není legrace, loni jsem měla 2 sazenice pepína, sklidila jsem tak asi 30 plodů a jejich velikost byla +- 10 cm. Opravdu některé byly i větší než 10 cm. Plody dozrávaly od září, poslední jsem sklízela až v zimě v prosinci. Podařilo se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika