Příspěvky uživatele - 8.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lištová sekačka - benzínová 4 PS HBM870-4.0, 16.2.2011
Zdravím, je tu někdo kdo si to pořídil a může dák k dobru své zkušenosti? Jak si poradí s kameny a je nutno speciálně udržovat, resp. je to vhodné pro laiky? Cena je víc než lákavá, ale jen podle fotky kupovat sekačku nemám odvahu. Ale možná číńani... celý příspěvek >
Jak na zanedbanou zahradu - trávník?, 3.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám strašný problém s tím, že kolem obrubníku mám pořád vypálenou trávu - nemáte někdo radu co s tím?
Zkušenosti s motorem Briggs 5,5 HP, 21.7.2009
T.L. Souhlas, Tak jsem to taky myslel, že to stáhnu od Bédi a dám někde na opravu formou výměny motoru za nový, teď jen kde Ov-FM a okolí. Číslo motoru tu uvedu jakmile se stroj vrátí... pokud někdo tady kupoval nový notor B+S, za každáý dobrý tip... celý příspěvek >
Zkušenosti s motorem Briggs 5,5 HP, 21.7.2009
Příběh na klice přidřeného kultivátoru MS19 s motorem B+S5,5HP má (božel špatné) pokračování: Vyjádření Bédi Trávníčka (Mountfireld FM): "...píšu ohledně kultivátoru, stroj byl odeslán do > specializovaného servisu do Ostravy.Dnes jsem... celý příspěvek >
Celoroční olej pro 4T motory (traktůrky), 20.7.2009
Ekolube B+S 10W/30,  to má v názvu jméno motoru je jen náhoda nebo to fakt doporučuje 9 z 10 amerických farmářů pro zemědělskou minitechniku... Ale vážně: Přejdu teda minimálně na zimu na plnou syntetiku... ten poslední incident s... celý příspěvek >
Celoroční olej pro 4T motory (traktůrky), 20.7.2009
T.L.: Potěšil jste mě že je odpověď k tématu. 5W30 v zimě OK (až moc luxusní,  při -30 C s traktorem určitě nevyjedu), ale nemáte strach v létě, že "30" bude málo? to už musí hrozit ztráta mazacích schpností v letních... celý příspěvek >
Celoroční olej pro 4T motory (traktůrky), 20.7.2009
"...Jednotlivé třídy olejů byste mezi sebou neměl měnit." To chápu, ale mám jiné dilema: Jak zajistit specifickému trakturkovému pouze vzduchem chlazenému motoru B+S 5,5HP s netlakovým mazáním kvalitní mazání jak v létě (tam SEA30 no... celý příspěvek >
Zkušenosti s motorem Briggs 5,5 HP, 20.7.2009
T.L.: A ta ložiska klikového hřídele jsou tedy taky nad olejovou lázní v klidovém stavu? To by mi vysvětlovalo pravděpodobnou příčinu přidření těchto ložisek, a to špatné mazání při občasném zimním provozu za předpokladu náplně oleje B+S... celý příspěvek >
Celoroční olej pro 4T motory (traktůrky), 20.7.2009
B+S doporučují pro jejich motory SAE30, (což je zjednodušeně zhruba kvalitou/viskozitou na úrovni15W40), ale dovoleno dle návodu BriggsStratton pouze do +4 C. T.z,. že by se nemělo vyet za nižší teploty... Jak to řešíte VY? Používáje oleje třídy... celý příspěvek >
Zkušenosti s motorem Briggs 5,5 HP, 20.7.2009
Díky Andy za vysvětlení, už se začínám chytat. Navíc si to dávám dohromady s informacemi ze servisu, kde jsem se byl dnes pozeptat, jak jsou daleko, >>>po demontáži se potvdilo zadřené kluzné ložisko u gufera, ve kterém je uložena kliková... celý příspěvek >
Zkušenosti s motorem Briggs 5,5 HP, 20.7.2009
Přesně jak říkáte pane Stando, musím potvrdit byl tam lehký kovový podton ve zvuku motoru. Spotřeba oleje se za posledních 3 týdny významě zvýšila asi na půl deci za 5-6motohodin, než to ztratilo kompresi. Vámi zmíněný problém okolo netěsnosti... celý příspěvek >
Zkušenosti s motorem Briggs 5,5 HP, 20.7.2009
Na dovysvětlení od T.L:: Ad motohodiny: opravdu chyba v mém propočtu, správně má být "od oka" max. využití 3 hod 2x týdně x 52 týdnů t.j. cca 300 hod x počet let 10 t.z. 3000 hod MAX!!! Ad typ závady: dle prvotního ohledání technika u... celý příspěvek >
Zkušenosti s motorem Briggs 5,5 HP, 18.7.2009
1) Na kolik motohodin jsou konstuovány? 2) Kolik má mít teoretickou kompresi / tlak? 3) Jakou životnost jste dosáhli Vy a s jakým olejem (polo/plná synt)? Případně co jste dělali za repase a na kolik vyjdou součástky jako kroužky, píst a válec. A... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika